Jump to content


PCB01 - LDR + Regulator - Sastavljam


sp300b

Recommended Posts

dakle - nema trracking greske ........ greska se moze javiti samo onoliko koliko su LDR raspareni ;

no - sa tim mora da se zivi ..........цитат

:wink: па ајде живели / мада је корекније рећи у здравље , пошто Ñе може живети и овако и онако и раÑпарен и упарен

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 333
  • Created
  • Last Reply

Babo , a sta ti je to ?

malo , plavo .......... a jos nema sve delove ...... :wave2

moraces da zalemis ledovke umesto lampica

sledeci projekat - za inzinjera iz telefonije (visokoprzece)

daljinska za volumen ;

za selektor - to me bas ne interesuje , ne vrsim A-B testing

YGM

Link to comment
Share on other sites

direktore...hm, direktore...bravo za vrednocu - cenim :wave2

Sto se kratkih vodova tice...smatram da nije kriticno - ne radi se o MC signalu, vec o CD signalu.

Naime, ukoliko se koriste obe plocice, neki vodovi ce morati da budu "duzi", obzirom da deo vodova do konektora dolazi sa PCB01, a deo sa PCB02, kako god da se postave PCB01/PCB02.

Moja ideja je da testiram PCB01 alone (ne secam se da je pile testirao bez buffera, isprav'te me ako gresim) sa Babelom Fishetom - naravno Balansirana konekcija

A onda ce da moze postavka PCB01 sto blize ulaznim konektorima.

Sve u svemu - Zacin "C" :lol:

p.s. @Chicha - nema tu ovakvih i onakvih razmisljanja - covek ili razmislja ili ne, digitalna logika (1/0) :lol:

Link to comment
Share on other sites

direktore...hm, direktore...bravo za vrednocu - cenim :wave2

Sto se kratkih vodova tice...smatram da nije kriticno - ne radi se o MC signalu, vec o CD signalu.

Naime, ukoliko se koriste obe plocice, neki vodovi ce morati da budu "duzi", obzirom da deo vodova do konektora dolazi sa PCB01, a deo sa PCB02, kako god da se postave PCB01/PCB02.

Moja ideja je da testiram PCB01 alone (ne secam se da je pile testirao bez buffera, isprav'te me ako gresim) sa Babelom Fishetom - naravno Balansirana konekcija

A onda ce da moze postavka PCB01 sto blize ulaznim konektorima.

Sve u svemu - Zacin "C" :lol:

p.s. @Chicha - nema tu ovakvih i onakvih razmisljanja - covek ili razmislja ili ne, digitalna logika (1/0) :o

Link to comment
Share on other sites

evo ;

172 kom , slozeno na stiroporce

elem .......

trazi se dobrovoljac koji bi scaniranu listu ubacio u Excell , i izvrsio sortiranje rezultata !!!!

ja to bas i nisam u stanju - iz vise razloga - bole me ledja i mile mi oci , slab sam korisnik bilo cega iz Office-a , a ponajmanje Excell-a ...... a treci i najvazniji razlog - mrzi me :D

svakom rednom broju su pridruzene tri nezavisne vrednosti otpora ;

otpor je meren na 0,65mA , 5mA i 14 mA

post-2707-1285107429_thumb.jpg

post-2707-128510742912_thumb.jpg

post-2707-128510742924_thumb.jpg

post-2707-1285107429_thumb.jpg

post-2707-128510742912_thumb.jpg

post-2707-128510742924_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ðу, Чича Ñвака чаÑÑ‚, 172 Ñ… 3 = 516 мерења :D

Колико Ñи цигарета Ñтуко за то време? :D

:D зеоÐ_Ридер

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...