Jump to content


Monitor Audio RS6 kao centralni zvucnik


williamwallace

Recommended Posts

Gledam sa jedno 3-3,5 metra, i za sada sliku projektujem na obican beli zid, i slika je fenomenalna :thumbsup2, a to je poenta price. Uopste necu da se optrecujem time 720p Vrs 1080p, jer secam se da kada sam kupovao projektor, t. birao koji da kupum, da sam procitao misljenja mnogo ljudi, na razlicitim sajtovima, i da je to otprilike, bilo opste prihvaceno misljenje. Zaista mislim da tih 1500 E razlike u ceni, tadasnje, moze na mnogo lepsih nacina da se potrosi. U planu mi je samo platno da kupim, i to vise iz estetskih razloga, prijatelj mi je, navodno, nasao platno 2,5x2,5 metara, roletnu, za 100 E, sto je prihvaljivo.

Link to comment
Share on other sites

Gledam sa jedno 3-3,5 metra, i za sada sliku projektujem na obican beli zid, i slika je fenomenalna :cheers, a to je poenta price. Uopste necu da se optrecujem time 720p Vrs 1080p, jer secam se da kada sam kupovao projektor, t. birao koji da kupum, da sam procitao misljenja mnogo ljudi, na razlicitim sajtovima, i da je to otprilike, bilo opste prihvaceno misljenje. Zaista mislim da tih 1500 E razlike u ceni, tadasnje, moze na mnogo lepsih nacina da se potrosi. U planu mi je samo platno da kupim, i to vise iz estetskih razloga, prijatelj mi je, navodno, nasao platno 2,5x2,5 metara, roletnu, za 100 E, sto je prihvaljivo.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...