Jump to content


hi-files vs. what hi-fi


maxa

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply
Mislim da je dobro sto pojavila ozbiljna novina o Hi-Fi-u!

Mislim da je daleko ozbiljnija,zrelija novina od hi filesa,a po najvise u delu opisivanja zvuka testiranih uredjaja i jedinica...

Ono sto smatram kao veliku manu hi filesu sto momci koji opisuju zvuk odredjenih uredjaja ili imaju manjak dijalektike(odnosno elokvencije) ili pate sa urodjenim nedostatkom dovoljnog IQ-a ili jednostavno nemaju dara za to sto rade...

A takodje je moguc i pokusaj da se dodvore ponudjacima,odnosno partrnerima(audio kucama)

What hi fi ne pate od poslednje vrste bolesti i to je po meni Odrrrroooooman Plus

Pozdrav za What Hi-Fi...

Link to comment
Share on other sites

Ja i nisam tu da bi mi svaka recenica bila gramaticki 100% ispravna...

Das e bavim tim poslom verovatno bih brinuo i te briga, za sad mi je to ne toliko bitno...

Yoki i Willi, iskulirajte Bobicu :bacanje

Prihvatamo kritike onih clanova koji nas ne vredjaju :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Kad smo vec kod pohvala Hi-files-u,posto vidim da je ovde to opsti trend ,voleo bi da nesto pitam vas koji ga stvarate a pre svega Ljubu.Ipak pre toga zelim da napomenem da sam vlasnik skoro svih brojeva ovog domaceg casopisa.Iskreno mi je zao sto vise ne mogu da kupujem hi-fi media(hrvatski casopis).Po mom veoma skromnom misljenju taj casopis je bio sublimat svega onoga sto sam zeleo da saznam iz ove oblasti.Nije se ogranicavao samo na ono sto ima da se kupi u Hrvatskoj vec je obavestavao i o novitetima u svetu i to ne sturo i nedoreceno vec iscrpno i zanimljivo.Ipak da se vratim na pitanje.Ljubo zbog cega nikada do sada u Hi-Files-u nije bio neki test Pioneer plazmi?Vidim da se ovde istice kao vrlina testiranje robe koja je sa domaceg trzista ,(mada puno ljudi nabavlja svoje komponente i preko granice)pa zar Pioneer nije prisutan ovde (sto se plazmi bar tice)bar 10 god.O Samsunzima smo saznali sve ,o LG panelma takodje ali Pioneera nigde .Ni spomena o plazmama koje su godinama u svetu No1.U cenovnicima takodje nema ni jednog artikla Pioneera a takodje niti jednog testa pomenutog brenda.Dvd playeri su bili i ostali best bay na domacem trzistu!U cemu je problem, voleo bi da znam?!Sa Panasonic plazmama nove generacije isti je problem a ne uvozi ih Itm koliko ja znam.Inace kupujem pored Hi-Filesa i What hi-fi , sto cu nastaviti i dalje.Pozz i :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je dobro sto pojavila ozbiljna novina o Hi-Fi-u!

Mislim da je daleko ozbiljnija,zrelija novina od hi filesa,a po najvise u delu opisivanja zvuka testiranih uredjaja i jedinica...

Ono sto smatram kao veliku manu hi filesu sto momci koji opisuju zvuk odredjenih uredjaja ili imaju manjak dijalektike(odnosno elokvencije) ili pate sa urodjenim nedostatkom dovoljnog IQ-a ili jednostavno nemaju dara za to sto rade...

A takodje je moguc i pokusaj da se dodvore ponudjacima,odnosno partrnerima(audio kucama)

What hi fi ne pate od poslednje vrste bolesti i to je po meni Odrrrroooooman Plus

Pozdrav za What Hi-Fi...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...