Jump to content


Audio Kasete, za kaset-dekove naravno!


accuphase

Recommended Posts

Drago mi je da je kazetofon još aktuelan.Morao sam da vam javim to na forum, jer je žena mislila da sam lud.Hvala momci.

Eh , tesi se - sada mi u sobi stoji 5 dekova i 1 trakas- ne znam gde vise da ih smestim . Moja zena ne misli da sam lud , ona ZNA da sam lud   :lol: . Dobro dosao  :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Eh , tesi se - sada mi u sobi stoji 5 dekova i 1 trakas- ne znam gde vise da ih smestim . Moja zena ne misli da sam lud , ona ZNA da sam lud   :lol: . Dobro dosao  :thumbsup2

Lako tebi.Ja teÅ¡im ženu da negde oko 30 dekova i nije niÅ¡ta naroÄito.A sve je poÄelo kad sam odneo na odpad raÄunar a vratio se sa Pioneer-vim dekom CT 737 i jednim Technicsom M45.kad sam probio led bilo je lakÅ¡e.

Link to comment
Share on other sites

Lako tebi.Ja teÅ¡im ženu da negde oko 30 dekova i nije niÅ¡ta naroÄito.A sve je poÄelo kad sam odneo na odpad raÄunar a vratio se sa Pioneer-vim dekom CT 737 i jednim Technicsom M45.kad sam probio led bilo je lakÅ¡e.

30 komada :blink: , ja mislio da se radi o jednom ili dva :grin: . Bez slika brojno stanje ne priznajemo :grin:.   

Link to comment
Share on other sites

Ima i MA-R ali je otvorena tako da to nisam hteo slikati.U principu ima covek jos kaseta u kutijama od po 10kom.ali bilo bi bas previse da smo i to uslikali. Inace ``doticni`` je stvarno profesor u privatnom zivotu. Impozantna kolekcija zar ne??

Pa jel taj radi u ministarstvu kasetnih zaliha Srbije... :D

Baš nam je zavukao, onako profesorski.

Link to comment
Share on other sites

Jel profa zainteresovan da proda? Da li se to prikuplja grupna nabavka? Ako se pravi spisak bilo bi lepo da raÄunate na mene unapred zahvalan...

POZDRAV :wave2

Profa koliko znam ne prodaje, ali je zainteresovan za menjazu(kao i ja) onih kojih nema u kolekciji- TRANGE FRANGE u rangu (tu i tamo).... Eto to je ono sto znam pa sad.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...