Jump to content


Audio Kasete, za kaset-dekove naravno!


accuphase

Recommended Posts

Ðаравно :oops: ,ал' не шири даље ;-)

:wave2

Zar ne mogu ovi alu koturi sa Permationa da se iskoriste na drugoj traci tj da se prebaci radi vizuelnog izgleda. nasao sam na ebay po 8eur.takve trake mada je firma neka cudna da cudnija ne moze biti i od 15min.su..

Evo prilazem i ja neke ``najnovije``produkte sto su mi pali saka...

Link to comment
Share on other sites

Upravo tako. Izvinjavam se svim nadleznim i nenadleznim (sluzbama)ali ne navikoh se jos na rad NOVOG foruma. Zeone nisi mi odgovorio za koture jer mogu da se iskoriste na drugoj kaseti. Ja kapiram da bi moglo ali.... Sta ti mislis o tome ili neko drugi ko ovo cita nebitno je. Pre neki dan mi padne na pamet da sredinom 80-ih kad su mini linije bile u modi uz Stylandia linijicu se dobijala takva kaseta sa koturima. Secam se da je neki komsija to bio kupio ali obzirom da je sama traka skljlj - bljak tada nisam nesto ni obracao paznju.

Link to comment
Share on other sites

Zeone nisi mi odgovorio za koture jer mogu da se iskoriste na drugoj kaseti. Ja kapiram da bi moglo ali.... Sta ti mislis o tome ili neko drugi ko ovo cita nebitno je.

Извини али објаÑни ми конкретно о чему Ñе ради, веруј ми немам појма о чему пишеш.

И кад би још и Ñлике Ñтавио :thumbsup2

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Evo par komada koje sam pokupio za slikanje od prijatelja.

Permaton je nazalost pokidana.

Ja jurim takvu kaseticu pa makar i pokidanu. Ako ima neko viska , napominjem " AKO IMA NEKO VISKA " rado bih je otkupio ili menjao za neku od svojih kasetica (veceras cu napisati sta imam da ponudim ali nazalost sve su uglavnom pune).

Javite se ili javno ili na PM.

Link to comment
Share on other sites

Zeone nisi mi odgovorio za koture jer mogu da se iskoriste na drugoj kaseti. nisam nesto ni

Сори мало Ñам зарђао.

МиÑлиш на каÑету Ñа Туттијеве Ñлике?

Требало би да може, Ñтварно :facehearts изгледа.

Веруј ми ниÑам ни примећивао тај тип каÑета ономад.

Ðекако ми провидана ÐœÐ-Р Ñтално пред очима!!

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Ja jurim takvu kaseticu pa makar i pokidanu. Ako ima neko viska , napominjem " AKO IMA NEKO VISKA " rado bih je otkupio ili menjao za neku od svojih kasetica (veceras cu napisati sta imam da ponudim ali nazalost sve su uglavnom pune).

Javite se ili javno ili na PM.

Kolega mozda ti je promaklo u nekom od mojih proslih postova nasao sam takve na nemackom ebay po ceni od 8eur kom.cudna neka firma u pitanju i kasetu su od 15min. E sad ne znam da li se to nekom isplati imam shemu da stignu za 3 nedelje u BG pa ako bi bilo neko narucivanje mogao bi da kontaktiram coveka tamo da to pazari.

Link to comment
Share on other sites

Ja jurim takvu kaseticu pa makar i pokidanu. Ako ima neko viska , napominjem " AKO IMA NEKO VISKA " rado bih je otkupio ili menjao za neku od svojih kasetica (veceras cu napisati sta imam da ponudim ali nazalost sve su uglavnom pune).

Javite se ili javno ili na PM.

Nazalost ova sto sam je ja slikao nema originalni omot, mogu se raspitati ali cisto sumljam da ce biti raspolozen za trgovninu.

Pre neki dan mi padne na pamet da sredinom 80-ih kad su mini linije bile u modi uz Stylandia linijicu se dobijala takva kaseta sa koturima. Secam se da je neki komsija to bio kupio ali obzirom da je sama traka skljlj - bljak tada nisam nesto ni obracao paznju.

Imam ja tu Stylandiju ali nema koturove. To je bila njihova testna kaseta, zanimmljivo je da je da je svaka druga pesma bila odvojena po kanalima tako sto se na jednom cuje muzika a na drugom vokal.

post-8579-016538100 1286400881_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Naleteh u Idei ili Rodi na neke Sony HF i EF kasete i Maxel UR od 60 min.Neznam kakve su

Sta kakve su...kad nema Djure dobar je i Andrija....jos malo pa nestalo, pa ce nam i popisane biti dobre, trake se vise ne prave pa vi gledajte dokle ce te izvoljevati, kupuj i ne pitaj, dobar dek nije probirac.

Link to comment
Share on other sites

Naleteo sam na UD 2 maxell po 100din.Nisam uzeo ne znam kakve su obzirom da su novije proizvodnje i verovatno iz Antike a sa njima bas i nemamo neko lepo iskustvo(setite se one grupne nabavke) <_<

Andreoti, crni sine, pa sto ne kupi jednu da probas kako radi. I ja sam kupovao u Antici, ali ne u grupnoj nabavci i istina pravila je problem TDK-SA100, nije mogla da se kalibrise, tj. poravnas nekako pikove na pocetku, a na sredini trake vise nije to to. Mozda su ostale dobre.

Sto se tice normalki, ima ih prilicno u prodaji. Dobar dek moze da iz njih izvuce pristojan snimak, ali uz osetno veci sum nego na hromiranim. Kao sto na njima pise "za svakodnevnu upotrebu", nije preporucljivo za neke retke snimke.

Ja sam nedavno od drugara dobio 3 nove Fuji normalke u nekom extra slim pakovanju. Donete su iz Austrije, te su mi se bas pokazale dobro u odnosu na ostale normalke.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...