Jump to content


Audio Kasete, za kaset-dekove naravno!


accuphase

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja imam dvadesetak kaseta ( Maxell XLII i TDK SA) iz osamdesetih godina.Ne secam se koliko sam puta nasnimavao muziku,mozda par puta,

Nabavio sam BASF trake,nesnimane,iz osamdesetih godina,za magnetofon.Pri reprodukciji se na magnetofonu vidi sitna braon prasina.

Zato ne bih kupovao stare,makar i NOS trake,vec novije proizvodnje.

Takodje sm zainteresovan za RMG magnetofonske trake.

Link to comment
Share on other sites

Aoxomoxoa , pazi ovako....da ti brat kaže...

   ...forum je mrtav, a ti pričaš gluposti. Gledaj ovako , ljubi te brat...

 Nema "HiFi" trake novije proizvodnje.... Sve je smeće. Imaš opciju patnje naći naaaaaajbolje očuvan "tape" Iz vremena traka, a onda (ako ti se posreći da si nab'o n.o.s. /n.mint./) tape , da napraviš na tom Tanberg-u ( koji je u "ultra-giga-mega-nm-mint" stanju) da napraviš "master-tape" snimak, o kome maštaš, kako bi 'ebo ostatak sveta nekakvim kvalitetom....eeeeee moj rodjoo....ništa od toga. To je trebalo da ti se desi već......a ako nije ?!? Rokaj digitaliju , ljubi te brat

Link to comment
Share on other sites

......ako voliś......ako želiš.......ne postavljaj piiitanja, ne tipkaj bez/veze i ne mlaaati slamu.....nego, zasuči rukave, obriši ekran alkoholom, napuni u-ps, i kreni da čitaš hi-files od starta , kako bi rešio neke svoje ljubavno-životne stvari. Biće ti baš baš ......yeeeeeeeeaaaaaahhhhhhhh....#

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...