Jump to content


Audio Kasete, za kaset-dekove naravno!


accuphase

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...

Snimio sam nekoliko Sony xs 60 metal kaseta i snimak je odliÄan,kao da je cd u pitanju kad je reprodukujem,i to je joÅ¡ i bass dobio na gustini,e onda sam ubacio neku CrO2 TDK SA 90,a ono poÄelo da zavija,omah sam je bacio.Ja se sećam pre nekih 25-30 godina da su tdk kasete bile vrh,a sony ne baÅ¡,a ovo sad Å¡to sam nabavio ili je neka replika tdk ili su se vremena promenila ,pa su sad sony odliÄne,a tdk ne baÅ¡. Sva u svemu jako sam zadovoljan ovim Sony XS metal kasetama i ubuduće ću gledati da njih nabavljam.

Link to comment
Share on other sites

Snimio sam nekoliko Sony xs 60 metal kaseta i snimak je odliÄan,kao da je cd u pitanju kad je reprodukujem,i to je joÅ¡ i bass dobio na gustini,e onda sam ubacio neku CrO2 TDK SA 90,a ono poÄelo da zavija,omah sam je bacio.Ja se sećam pre nekih 25-30 godina da su tdk kasete bile vrh,a sony ne baÅ¡,a ovo sad Å¡to sam nabavio ili je neka replika tdk ili su se vremena promenila ,pa su sad sony odliÄne,a tdk ne baÅ¡. Sva u svemu jako sam zadovoljan ovim Sony XS metal kasetama i ubuduće ću gledati da njih nabavljam.

Ta TDk kaseta je faliÄna ali inaÄe Sony treba lepÅ¡e da svira.

Link to comment
Share on other sites

Kod mene se TDK SA i SA-X najbolje miriÅ¡u sa Nak-om CR-2, uglavnom mi "lepÅ¡e" rade od Maxell UD-II, dok XL-II i XL-IIs opet imaju neku svoju Äar pa ni njih ne zapostavljam... Na starom Pioneer CT-676 nije bilo toliko razlike u zvuku, taj je gutao sve bez pardona (a pred sam kraj je i bukvalno gutao, zato je i otiÅ¡o u svet).  :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...