Jump to content


Audio Kasete, za kaset-dekove naravno!


accuphase

Recommended Posts

Da li je ovo normalno:

http://www.kupujempr...ter_id=16346601

post-11704-0-42417800-1359358581_thumb.p

Za 9 kaseta,od kojih su 5 otvorene (skinut omot) a 4 neotvorene ove pare, i ako može na slici da se vidi

sumnjivog stanja,pogledajte kakav je nesavršeni krug na namotanom delu kasete ili ja grešim

deluje kao da su osmougaoni krugovi. :screwy

Mozda uz kasete daje i Golfa sa dobrim kasetofonom da kasete mogu da se slusaju :listen

Link to comment
Share on other sites

Da li je ovo normalno:

http://www.kupujempr...ter_id=16346601

post-11704-0-42417800-1359358581_thumb.p

Za 9 kaseta,od kojih su 5 otvorene (skinut omot) a 4 neotvorene ove pare, i ako može na slici da se vidi

sumnjivog stanja,pogledajte kakav je nesavršeni krug na namotanom delu kasete ili ja grešim

deluje kao da su osmougaoni krugovi. :screwy

Mislim da je tacno da je krug nepravilan.Covek se nije trudio da zategne traku a ko zna kakve su onda one ostale u kutijama ako uopste nesto i ima?!Mozda je traka od neke zguzvane normalke(neka tamnija traka) da ustedi vise za sebe... Naravno, salio sam se ali ipak je preterano sve ovo a i slika je ipak cudna. A nas niko ne tera da "to" kupujemo a opet vredja sve ovo nekoga ko voli kasete.Sto ih vise voli vise ga i boli...
Link to comment
Share on other sites

Hahahaha...neka to...no se niko ne cuje ziv.dobise svi shok terapiju...zalud mi pisemo,polako ljudi,jednu po jednu,pazljivo,ima odje srcanih bolesnika.NENCHI...od danas na kasicicu....hahhaahaa :thumbsup2:wave2

Sad je kasno, ja odjavio sutrašnji ispit i idem do studentske ambulante.... :plakanje

Link to comment
Share on other sites

Ma neda mi se da spavam, nego sedim pored police, turio sam kasetu u pionira i sad preturam po diskovima, imam neke već godinama a da ih nisam ni dvaput pustio, a sve lep jazz, pa snimam sad.... Å ta ti je "trip", neda mi se da sluÅ¡am cd puÅ¡talo, pa da mi zapretiÅ¡.... Sve neÅ¡to razmiÅ¡ljam, pravim novu policu i komotno mogu da raÄunam na komponentu manje, u stvari ću da na mesto cd puÅ¡tala da stavim boxove za kasete.... Ima da budem momak 21. veka sa komplet vintage sistemom, klasiÄa postava: gramofon, pojaÄalo, dek.... ViÅ¡e mi i ne treba.... Nego dobre one NenÄijeve kasete, stomak me boli, moram sad neÅ¡to da pojedem.... ;)

Link to comment
Share on other sites

istina , imao sam prije par godina dosta veliku kolekciju , ali sam otiÅ¡ao previÅ¡e u Å¡irinu i odluÄio se prebaciti prvenstveno na jako rijetke 46ice kriterij pod a. veliki kolut , a onda pod b. klasiÄna veliÄina koluta , nabavljaju se jako jako teÅ¡ko i dosta skupo ali malo po malo svakih 2-3 mjeseca po jednu , i ovo je manje - viÅ¡e aktualno stanje .........................

Link to comment
Share on other sites

Decki u kakvom su vam stanju trake u kazetama nakon toliko godina i tolko glava???? el imaju pruge?...ja sam davno poceo izbjegavati 90 minuta jer su stvarno tanke i osjetljive.

Ove koje imaju to sam eliminisao,ostale koristim,zato sam nabavio nove neotpakovane od 100,110 i 120 min.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...