Jump to content


Audio Kasete, za kaset-dekove naravno!


accuphase

Recommended Posts

Erich znam da je zarazna, zato vam svima od srca savjetujem, nemojte stopama nas kojima ionako nema pomoÄi, ostavite si 1-2 deka, nabavite rezrvne dijelove i uživajte, ha, ha, naÅ¡ao se pravi da dijeli savjete.

Kotor imao sam tokom godina nekoliko prekrasnih Fishera ali su nestali u moji povremenim Äistkama, hvala na ponudi ali ne znam kako bi to mogli realizirati, de ne gnjavimo po forumu Äujemo se preko PP.

Juce su otisli i zadnji komadi - ostalo je samo jos 2 ZX7 od cega je jedan za delove , drugi ce da se drzi uvek u radnom stanju i Z5, 6000 . Cela prica je svedena na 3 deka. Nemam vise ni vremena ni volje da sredjujem kojekakve krseve koji dodju sa oglasa . Delovi i popravke su sve skuplje, nabavnost specificnih delova sve teza a na kraju je vrlo upitno da li ikad mozete da povratite pare koje ste dali..............

Link to comment
Share on other sites

evo da se prije slika zahvalim...profesoru,goranu,acu i arnoldu iz backe topole na korektnosti i na fino odradjenim kombinacijama i prodajama.cak sam uspio sa profesorom i goranom se licno upoznat i popit kaficu,sto mi je bilo bas drago.sa arnoldom i acom sam odradio kombinacije na povjerenje i mogu samo da kazem...svaka cast momci.fala vi momcovi na korektnosti.slike cu postaviti sa nabavke cim ugrabim jer sam skoro doso i prilicno sam umoran i nenaspavan od trke po beogradu.

Link to comment
Share on other sites

da ne zaboravim pomenut i ,,tipa,,koji je narucio da mu kupim 50 cdi kaseta sony/podjelili ja i on po pola...100 komada/...i narucio jos 60 sony ux-s...a kad je trebalo da uzme ni traga ni glasa...jedino dan prije nego cu da idem za kotor salje mi poruku na mobilni i na kupujem prodajem.hvala drug,sto sam ti u bg donio 110 kaseta...sto sam 50 kaseta platio mojim parama...sto sam ih nosio do bg i nazad...eto toliko.to je ziva istina.ako ovo citas,zaobidji me u sirokom luku,takvi mi ljudi ne trebaju u blizini.

Link to comment
Share on other sites

evo da se prije slika zahvalim...profesoru,goranu,acu i arnoldu iz backe topole na korektnosti i na fino odradjenim kombinacijama i prodajama.cak sam uspio sa profesorom i goranom se licno upoznat i popit kaficu,sto mi je bilo bas drago.sa arnoldom i acom sam odradio kombinacije na povjerenje i mogu samo da kazem...svaka cast momci.fala vi momcovi na korektnosti.slike cu postaviti sa nabavke cim ugrabim jer sam skoro doso i prilicno sam umoran i nenaspavan od trke po beogradu.

Nema na cemu da se zahvaljujes,meni je drago da smo se upoznali i da smo sve odradili na posten nacin. I kao sto rece H. BOGART nadam se da je ovo pocetak jednog dobrog prijateljstva. :thumbsup2:wave2:thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

jeste,jeste...bas dobro rodilo ove godine i to u sred beograda zahvaljujuci gore pomenutim ljudima. :banana:thumbsup2 lijepo ih je vidjet ovako na gomilicu.trebao bi ove dane u nekom dogovoru sa par ljudi iz hrvatske da preuzmem jos neke kasete,pa da se kolekcija jos obogati.priznajem da je ovo hobi zvani beogradski virus...jer odje takvih ljubitelja nema.ako nekome nesto treba ovamo na primorje neka mi se javne...a i ako kome trebaju kasete neka se javne imam dosta duplih/naravno ne iz ove gomile...hahahaha/..za to je zaduzena druga gomila...slike cu stavit ovih dana.pozdrav svima.

Link to comment
Share on other sites

evo da se prije slika zahvalim...profesoru,goranu,acu i arnoldu iz backe topole na korektnosti i na fino odradjenim kombinacijama i prodajama.cak sam uspio sa profesorom i goranom se licno upoznat i popit kaficu,sto mi je bilo bas drago.sa arnoldom i acom sam odradio kombinacije na povjerenje i mogu samo da kazem...svaka cast momci.fala vi momcovi na korektnosti.slike cu postaviti sa nabavke cim ugrabim jer sam skoro doso i prilicno sam umoran i nenaspavan od trke po beogradu.

Hvala imenjaÄe,i meni je žao Å¡to nismo seli i popriÄali ali biće joÅ¡ prilika
Link to comment
Share on other sites

Da se nadovezem na lagani offtopic uz ova Stereoplay ocjenjivanja....

Nisu oni ocjenjivali samo zvuk,ali...iznad BX 100 je i RSB 14! uzas...,ali sa BX 100 je u klasi i JVC dd-vr 9 sa cijenom od preko 2000 dem :-) Nemoze taj vr9 biti sa njima u klasi nikako...jedino, ako im je dosao na test, a da ga nisu mogli upaliti!

U najvisoj klasi je i Nad 6300 koji stvarno prekrasno radi, ali tako nesto ruzno i odbojno nisam dugo vidio... i susjedova civava je ljepsa, dek nije cak ni fotogenican.

Ako netko ima dd-vr9, nudim rsb 14 u zamjenu pa nek uziva u boljem zvuku, a ja cu Jvc samo gledati :-)

Link to comment
Share on other sites

Evo i kod mene malko novina, hromke su od naÅ¡eg kolege Arnolda, kao i normalke Sony CHF i fenomenalna TDK AD-X, a kutija TDK D normalki je nabavljena sa namerom da se "obuÄava" za reprodukciju u kolima (taÄnije, u Citroen Dijani koju spremam za proleće, sa sve hipi cvetićima, dugama itd..., pa bi cd plejer kvario atmosferu ;-) )

post-23165-0-38056000-1354031210_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

evo stigao paketić Äak iz canade mislim da poÅ¡tarina bila viÅ¡e nego li same kazete, ali eto zahvaljujući dobroj prijateljici i njenom suprugu koji je nemilosrdno tražio po duÄanima u torontu nekakve chrom kazete ipak su stigle, boga mi su preÅ¡le dalek put......

post-21344-0-19981200-1354097218_thumb.j

post-21344-0-91340200-1354097381_thumb.j

post-21344-0-39615000-1354097395_thumb.j

post-21344-0-52091300-1354097421_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

evo stigao paketić Äak iz canade mislim da poÅ¡tarina bila viÅ¡e nego li same kazete, ali eto zahvaljujući dobroj prijateljici i njenom suprugu koji je nemilosrdno tražio po duÄanima u torontu nekakve chrom kazete ipak su stigle, boga mi su preÅ¡le dalek put......

i

Cestitke na kupovini,narocito mi se dopada MAXELL kaseta.Imam takvu xl 2 i rado bih je posedovao.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...