Jump to content


Audio Kasete, za kaset-dekove naravno!


accuphase

Recommended Posts

evo ljudi,ako bogda za nekih petnaestak dana sam u beograd...volio bi da se vidim sa nekim od vas,i odradim neku kombinaciju u vidu zamjene i trampe za audio kasete.relativno sam ,,fresak,,u tom hobiju,pa tako da nemam neki raznosvrsni izbor kaseta.nazalost u crnoj gori niko ih i ne skuplja.imam vise komada od sledecih vrsta....MAXELL UDII CD 60 CROM BLACK MAGNETITE imam negdje oko 100 komada,SONY UX-S60 CROM zelene,imam oko 100 komada i PANASONIC EF60 NORMAL imam nekih 20 komada.volio bih da se jave ljudi koji bi samnom trampisali kasete,mada ni prodaja nije iskljucena...eto,javite se na pm...ko bi volio da kupi ili jos prije mjenja za druge kasete,nije vazno dali su normal ili crom,lako cemo se dogovorit...ljudi smo.pozdrav svima.

Link to comment
Share on other sites

pozz ekipa

sveze nabavka

Tdk HD 30 Demagnetizer,lep primerak sad vec mogu demagnetizovati mog sony tc-k 970 es deck

@Arnold, zar ti nisi prodao taj dek pre par meseci na KP, barem si tako napisao/dodao u oglasu posle par dana?

Ne bih sada komentarisao da mi cena tada nije bila malo ihaaaaha :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Ðаправићу ти Ја, ал' прво мораш да дођеш код мене :crno-na-belo

Ðаравно за Ð.

:wave2

Hvala, imam ja i kasetu i na struju demagnetizator ali, ali nemam TDK......

:wave2

Link to comment
Share on other sites

@Arnold, zar ti nisi prodao taj dek pre par meseci na KP, barem si tako napisao/dodao u oglasu posle par dana?

Ne bih sada komentarisao da mi cena tada nije bila malo ihaaaaha :ph34r:

gde si sandro druze,prodao sam jednu al imam jos jednu kao nova iz nemacke,bez ogrebotine kao da su danas pravili

Link to comment
Share on other sites

Imao je 2 komada.Taj sa oglasa je prodao,kako za tu cenu nije mi jasno

toliko je cena druze, od sony a skoro najjaci retki model danas,

ovu drugu koji sam uzeo,platio sam 400 eura iz nemacke ukupno dok je stigao kodmene

nije mi zao para posto extra deck kao nove bez i jedne ogrebotine

u srbiji tesko naci u ovom stanju i plus fabricke drvene stranice

Link to comment
Share on other sites

Nisam znao da si imao dva komada, znam da je bio u prodaji i da je prodat a onda vidim da je joÅ¡ kod tebe pa rekoh Å¡ta mi se to priÄinjava.

U svakom sluÄaju da se vratimo na temu i da poželim da kolekcija kaseta dodje do krova a onda i sprat da se dozida :)

Pozdrav

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Zemo te kasete ima da legnu tom pioniru ko budali samar. :cheers:thumbsup2

Zemo,

Mogu ti reći da su me stvarno prijatno iznenadile (mada ne pamtim kad sam poslednji put snimio neku kasetu, pa je sam taj Äin za mene već bio vrhunski doživljaj, tako da mi kvalitet snimka i nije bio u prvom planu). Ipak, obzirom da su već bile korišćene, zaista sviraju za sve novce!

:cheers:listen

Link to comment
Share on other sites

Moze li za mene jedan? i koliko bi kostao?

Можда и може :blink:. Јел беше теби дугујем једну каÑету Ñа Ñнимљеним фреквенцијама?

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...