Jump to content


Audio Kasete, za kaset-dekove naravno!


accuphase

Recommended Posts

Pre neki dan videh na oglasima omanju gomilu traka , rekoh ajd da pazarim , na nejasnoj slici mi se ucini da ima sta zanimljivo medju njima. Kad ono izmedju:

DSC_1968.jpg

DSC_1969.jpg

Ko se jos seca mirisa starih TDK SA traka kada otvorite pakovanje. Na zalost fotoaparat ne moze ovo da prenese.

DSC_1970.jpg

DSC_1971.jpg

lepa nabavka

Link to comment
Share on other sites

Gledam sajt na kome su napravili neki presek istorije kaseta http://vintagecassettes.com . Ne znam da li postoji neki ozbiljniji online izvor na kome se mogu naći recenzije, utisci i modeli svih proizvoÄ‘aÄa...ali sam SIGURAN da bi Profesor i Arnold uz pomoć ekipe sa ovog foruma mogli napraviti vrlo ozbiljnu prezentaciju gomile modela kaseta koje su se proizvodile godinama, sa recenzijama, tehniÄkim karakteristikama, slikama, utiscima itd...

Mislim da bi to bio vrlo globalno posećen sajt od strane svih zaljubljenika u ovaj medij.

Link to comment
Share on other sites

sveze nabavka opet kodmene

15 kom Sony HF-S 60 min tesko moze kupiti danas

covek koristio za cuvanje mastera,samo nasnimio i drzio u ormaru,nikad posle vise stavljene u deck

kao nove su:na kutijama ni jedna ogrebotina,nisu omoti ispisani

kad pogledam traku unutra ni jedna sitnu liniju nemoze videti ni na pocetku traku

probao sam snimati jednu,prima snimak kao da je metal kaseta,strasno

vec 5 kom sam prodao drugaru znaci 10 kom ostalo

imag0737k.jpg

imag0739r.jpg

imag0740k.jpg

Link to comment
Share on other sites

Imao sam te kasete ranije, isto od 60min, i zagubilo se u selidbi pre 5 godina :(

Bas su bile dobre, obrirom da su normalne u pitanju. Cini mi se da je omot kod mene bio malcice drugaciji i da nije pisalo Crystal Gamma, ali je definitivno bio Sony HF-S 60 :)

cao bio jos jedna vrsta,extra svira neverovatno

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...