Jump to content


Audio Kasete, za kaset-dekove naravno!


accuphase

Recommended Posts

Nego, 'el neko za avanturu? Ako su patuljci i Bilbo mogli da krenu na onolkog zmaja zbog tamo nekog zlata, ne vidim razlog zaÅ¡to se i mi ne bismo upustili u sliÄan poduhvat... :crno-na-belo

NiÅ¡ta liÄno Arnold, svaka Äast na kolekciji, od sveg srca ti želim da ih sve potroÅ¡iÅ¡. :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Nego, 'el neko za avanturu? Ako su patuljci i Bilbo mogli da krenu na onolkog zmaja zbog tamo nekog zlata, ne vidim razlog zaÅ¡to se i mi ne bismo upustili u sliÄan poduhvat... :crno-na-belo

NiÅ¡ta liÄno Arnold, svaka Äast na kolekciji, od sveg srca ti želim da ih sve potroÅ¡iÅ¡. :thumbsup2

ne zelim ove potrositi imam oko 50 kom kaseta kao nova(cekaju snimak)

sutra cu slikati nasnimljene kasete da vidite kako sam sredio omote i td...

Link to comment
Share on other sites

Ljudi stigla mi je neka nabavka kaseta...ali neznam kako da stavim slike.moze li neko objasnjenje.kako vi stavite ovako velike slike da odma stoje otvorene...ja sam probao ali sanse nema.jedino kako uspijevam je da stavim sliku da kliknete na atach i onda se slika otvori.ajde,ako moze mala pomoc.hvala./moze na pm,ili odje...kako god/.

Link to comment
Share on other sites

Sve kasete pojedinih proizvodjaca koje imam u kolekciji.U sustini to nije realno stanje jer nisam slikao kasete koje se nalaze kod brata.,<po jedan komad od svake kasete>

post-17052-0-28858200-1358680741_thumb.j

post-17052-0-07512900-1358680702_thumb.j

Ova TDK postava mi je vrlo... :facehearts:klanjanje

A Å¡to se tiÄe zdravlja, ja sam ka' od brega odvaljen, nego me zeza Å¡to sam kasete (i vinile) otkrio pre oko 3 godine, pa nisam imao prilike da se susrećem sa ovakvim kolekcijama...

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Alo braco forumasi...pa oce li mi ko majku mu objasnit kako se ove slike turaju na forum.izludjeh...neznam kako.vi sve stavljate neke fine slike,siroke,dugacke jos birate i rezoluciju hd....ili su svi pali u nesvjest od PROFESOROVIH I ARNOLDOVIH slika.... :thumbsup2 priznajem,nije coeku lako gledat ove gomile,pa se jos PROFESOR potrudio da to fino razvrsta i napravi selekciju po markama....a moj PROFESORE daj mici te slike kumim te bogom jer nece niko pretec na ovaj forum...taman se smirih od ARNOLDOVIH ,,ataka,,a sad i ti... :plakanje:thumbsup2 pozdrav oboici frendova iz kotora. :wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...