Jump to content


Audio Kasete, za kaset-dekove naravno!


accuphase

Recommended Posts

Secam se kad mi je Tata doneo pre mnogo godina iz inostranstva doneo TDK MA-XG kasete,pozurio sam odmah da snimim jednu.Snimak na njima zaista pravi razliku.Jednu pesmu sam snimio na njoj na Luxman-u K-04,e to je snimak :listen .Isti slucaj je i sa : Sony Super Metal Master,Maxell Metal Vertex,TDK MA-R,That's Suono...Te kasete zaista vredi platiti,ko moze naravno.

Link to comment
Share on other sites

Secam se kad mi je Tata doneo pre mnogo godina iz inostranstva doneo TDK MA-XG kasete,pozurio sam odmah da snimim jednu.Snimak na njima zaista pravi razliku.Jednu pesmu sam snimio na njoj na Luxman-u K-04,e to je snimak :listen .Isti slucaj je i sa : Sony Super Metal Master,Maxell Metal Vertex,TDK MA-R,That's Suono...Te kasete zaista vredi platiti,ko moze naravno.

Apsolutno se slažem sa iznetim iskustvom,jer i ja sam probao sa istim kasetama ( Sony Super Metal Master,Maxell Metal Vertex,TDK MA-R i MA-XG) i iskustvo je isto,ScepanBG je upotrebio pravi izraz kada je rekao da na tim kasetama snimak pravi razlikuja bih samo dodao,drastiÄnu razliku u smislu Äujnu svakome Äak i da se ne bavi ovim hobijem,dokaz:moja supruga primećuje razliku kao i neki moji prijatelji koji se ne bave ovim sportom kao mi. :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Secam se kad sam snimio TDK MA-XG da je razlika bila ocigledna(primetno cujna),bio sam odusevljen snimkom.I danas sam kad pustim taj isti snimak.Nabrojane kasete svakako vrede jer prestavljaju vrhunac u svetu kaseta,jer kad ih covek snimi ne zazali za parama koje je dao za njih.

Link to comment
Share on other sites

i onda iznenada se pojavilo nešto što sam poželio u kolekciji , a priliku nikako nije trebalo propustiti, nego zavući ruku u ,,crni fond ,, spreman za Dragona i kupiti ove nove neotpakovane :loveface

post-29435-0-54030100-1358440471_thumb.j

jer ga predugo vrebam, a fond se polako topi, topi, topi

post-29435-0-80623100-1358440543_thumb.j

i nije mi žao jer ........BASF.....

ko voli razumjeti će :facehearts

post-29435-0-60488300-1358440605_thumb.j

a Dragon ako naiđe :blah

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Pa daj neku interesantnu trampu i tvoja je ,stari druze.ja uzeh jednu zapakovanu i imam jednu otpakovanu.ljdui...kasnije cu vam se pohvalit mojim ,,ulovom,,.....vjerujte,jos sam pod utiscima...a kunem vam se da sam prije neku noc sanjao kasete...jebote,ludim li ja to,ili sto...i zena mi je rekla da se ozbiljno zabrinula...hahahahhaaha.....ARNOLDE...nemoj me ljutit,e cu ti poslat ovu kasetu,zato sto je nemas...hahaha

cao druze,uzeo sam i ja sm sutra stize i dobre trake jos,pokazacu tu vama,pozz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...