Jump to content


Audio Kasete, za kaset-dekove naravno!


accuphase

Recommended Posts

Suco uvek u akciji.Jos jedno milion kaseta,ne vise i bicu zadovoljan.Adresu cuvam tako da svako ko pozeli moze da dodje na izvolte i vidi sta imam.Od ovih kaseta koje sam izlozio najdraza mi je TDK AD 60 iz 1979 a nju mi je poslao iz Svedske covek koga nikada nisam video ni cuo u zivotu. Preko kupujem prodajem mi se javio i uzeo kasetu preko ebay-a i preko svoje devojke mi poslao .Ovom prilikom mu se zahvaljijem, jer je veoma retko da se neko tako ponudi i uradi takvo delo.Da li sam sretan? :banana  :bounce  :banana

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

PoÅ¡to sam juÄer bio u Subotici po moje Megove  po povratku sam navratio u Sombor kod mog prijatelja Tomislava. Kod njega me je Äakala poklon kazeta koju mi je poslao naÅ¡ cijenjeni Älan Sport Billy. Billy veliko hvala, i snimak i glazba su super, upravo je presluÅ¡avam na maloj Yamahi KX-10 i uživam. U paketu je bila joÅ¡ jedna kazeta TDK-SA-XS60 koju Äu ja po Bilijevoj želji snimiti njemu na svom Studeru A-721.

Billy hvala još jednom dok vam se ne odužim. :thumbsup2:wave2

post-15891-0-30937600-1425232782_thumb.j

post-15891-0-38582400-1425232804_thumb.j

post-15891-0-05202200-1425232822_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Precizno snimljeno na oko 2db, nekada snimak možda iskoÄi na 3db. BaÅ¡ me interesuje da li i kod vas na Yamahi oÄitava isto?

 

Sony UX-S kasete iz tog perioda su odliÄnog kvaliteta a ta TDK je najtiÅ¡a traka na kojoj sam snimao do sada. Kada kažem najtiÅ¡a mislim na nivo Å¡uma. Dosta tiÅ¡a od većine metal kaseta na kojima sam snimao.

Verujem da će je Studer oplemeniti :).

 

Uživajte u muzici :) .

 

InaÄe ti mini sistemi su prelepi  :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Spominjali smo ovo, a evo ovde i detaljnije:

 

PraktiÄno nije, ali simpatiÄno jeste. I straÅ¡no dobro izgleda. :D

Tek kada se pogleda ceo klip vidi se da je totalno ne prakticno i zamarajuce namestiti sve i pustiti kasetu!

Ipak stara dobra kaseta je nezamenljiva! :listen

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Sa glediÅ¡ta skladiÅ¡tenja i uÅ¡tede prostora odliÄna stvar. A ne vidim ni da je neko veliko maltretiranje. Rekao bih ne veće nego pažljivo vaÄ‘enje ploÄe iz omota, pažljivo spuÅ¡tanje na tanjir, Äišćenje Äetkom, itd.

Pritom je lik koji demonstrira radnju malo smotan ili namerno tako radi, ne bi li podupro priÄu da se radi o glupoj ideji.

Ja bih voleo da imam ovu igraÄku. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...