Jump to content


Audio Kasete, za kaset-dekove naravno!


accuphase

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Moj prvi dek je bio akai gx 65. Dosta toga se namjenjalo. U ormaru je moj posljednji dek technics rs b 965. JoÅ¡ je kao nov. Strava je. Å ta fali tehniksovim dekovima? Znam da je i tehniks za veÄinu kokuza bio samo san, a o 965 da ne priÄam. Kokuzi obiÄno samo priÄaju o nakamiÄi dragonu. Da li je ko Äuo za nagru i sl. Å ta je sa skoÄ tape. Izgleda da djeca za to nisu ni Äula.

ja imam Technics rs-b765 i odliÄno radi i snima joÅ¡ uvijek, imam i az-6, rs-bx701, odliÄni su strojevi a scotch trake sam imao prilike koristiti i bile su odliÄne, ali to je bilo davno, sjećam se  da su bile chrom i dobro napravljene, tada sam imao Marantz sd-230 i na njemu snimao !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hm koji li je to Erin album? <_<

Idi bre zmaju..nasmeja me!

Pa best of.....naravno :facehearts

 

Ðко на каÑети нема:

 

- Зелен орај пао на орање

- Чик, пријо, чик

- БеоградÑки мали пијац

- Хеј, кафано проклетињо

- ИбарÑка магиÑтрала

- Плави Ñлон

 

Онада каÑета није беÑÑ‚ оф.   :nerd

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav drugari,

Evo jedne fotke da ispratim 2014. godinu sa kasetama koje su snimljene tokom iste. Bar je bilo dobre muzike.

Titulu najvećeg iznenađenja je ponela Goldstar CRX (164) hromka na koju je legao i najbolji mixtape koji sam napravio prošle godine.

Najlepša za moj ukus je BASF CMII (154)

Thats as IV (153) je najboljeg kvaliteta.

 

Većinom su snimljene na Nakamichi 670ZX a po jednu su snimili i Kenwood KX7030, Sony TC-WR900,  Nak BX300, Harman Kardon TD4400 i Teac V5000.

2014_kasete2_web.jpg

Link to comment
Share on other sites

Trenutno imam samo 670ZX i TD4400.

Snimak sa BX 300 i V5000 je od prijatelja.

Ostalu dvojicu sam posedovao tokom godine i prosledio dalje :).

Od svakog deka koji mi proÄ‘e kroz dom volim da napravim bar jednu kompilaciju da ostane za uspomenu i to mi služi kao dobra terapija da ne poÄnem sakupljati dekove. Umesto dekova sakupljam njihove snimke :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...