Jump to content


Audio Kasete, za kaset-dekove naravno!


accuphase

Recommended Posts

Ajde da budemo kulturni, neka ostane na "malko" bezobrazno... :roll:

Nego, sve Äešće Äitam oglase za kasete sa ovakvim ili sliÄnim tekstom: "Nove kasete, odliÄne, jednom snimljene..." Nikako da ukapiram takve "nove" kasete, koje su jednom snimljene, al' ajde, ako neko tako misli...

:wave2

Evo imam i ja dobrih polovnjaca, mozdra vredi da mu ponudim za 10€ po komadu.Verovatno bi pristao...
Link to comment
Share on other sites

Ja sam vam krajem osamdesetih i pocetkom devedesetih sve kazete snimao duplo....sve kazete metal i pokoja crom...snimao duplo, jer sam jednu imao za slusanje a drugu za master za cuvati...nikad koristene, odradila svaka Astranu i B stranu snimanje...sve na vrhunskim dekovima...Prije par godina izvadio sve mastere iz ladica nekih 200 komada i veliku vecinu poklonio jednom frendu, voli kazete, voli dekove...nema veze....lik se uglavnom seljakao i kod zadnje selidbe zaboravi pune dvije vrece za smece tih mojih mastera :-( :-(.....hebiga sad.....ali hocu reci da sam ih prodavao bile bi prakticki nove...samo to nikad nebi tvrdio, kako sad dokazat nekom! hebiga

Link to comment
Share on other sites

Ista situacija kao i sa nekim biser prodavcima vinila, joÅ¡ uvek se sećam "super retkog" Jugoton izdanja Queen night in the opera, iÅ¡kraban omot a sam vinil u nepoznatom stanju jer prodavac nema gramofon, ali ceni ploÄu 9000! Isti je imao joÅ¡ sliÄnih bisera, neki Kiss (super retki domaći, naravno) je bio oko 7000 itd... E sad su na red doÅ¡le i kasete!

Link to comment
Share on other sites

sad dodjoh iz hrvatske,pa shodno mojoj bajkerskoj voznji do Dubrovnika i susretu sa sto bi rekli mi crnogorci DJEDOM MRAZNIM,moram da ,,prozovem,,jednog forumasa odje...necu ga za sada mencovat....samo cu ga pitat,,pa prijatelju moj da nisi malo precerao sa novogodisnjim poklonom,da se nisu pokloni izmjesali,,....sad se ja opet tebi moram revansirat,pa dokle cemo tako,dje ce nam kraj bit...hahhahahahahhaaha.......kasnije slike i ime doticnog gospodina koji je poslao meni jedan lijepi novogodisnji ,,pokloncic,,...sad me zabrinuo,jerbo mu se moram sad ja revansirat.nadam se da ce doticni gospodin pronaci shodno nasoj ,,bolesti,,ili ti ga virusu dekova i kaseta,kliniku koja bi nas dvoicu izlijecila,a vidim da bi bio i jos veci odziv ostalih,,zarazenih forumasa,,hahhahahahaa...ajde lakse mi je kad znam da nisam sam u svojoj ludosti,rece jedan forumas :thumbsup2 hahahahhahaha.stavljam kasnije slike... :wave2

Link to comment
Share on other sites

I tako to izgleda kad su se sve ,,povadile,,.zahvaljujem jednom dobrom Prijatelju.hvala RETRO,moju kolekciju kaseta si obogatio sa mnogo finim i ineteresantnim primjercima... :thumbsup2 kao sto sam prije napisao,sledeci potez je moj....hahhahahaha....pa ko osta,osta :cheers puno,puno...HVALA.

post-29788-0-67940700-1359139366_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...