Jump to content


Audio Kasete, za kaset-dekove naravno!


accuphase

Recommended Posts

Upravo otpakirao 3 UX S one prozirne tamnoplave made in Mexico....i sve tri dao sinu nek se igra sa njima!....evo bas ih umace u vodu! ostale nisam htio ni otvarati...ma uzas...sve imaju ruzno otisnute tragove od dijela koluta gdje je zakopcana traka, ali zguzvane tragove i cijelom duzinom lagane pregibe!!!!!! pa tako mi ne izgleda traka od kazeta starih 25 godina!!! bas sam razocaran. :sad:

cao druze moj nisi valjda uzeo te trake iz cg?

Link to comment
Share on other sites

Hvala druze,sutra stize i Sony Super Metal Master!

Ja imam 13 zapakiranih S M Master, ali nemogu do njih....nadam se da cu ih uskoro dobiti nazad.....medju njima je jos 10 Sony metal XR i jos nekoliko onih full black sony metalki i hrpa ovih mexickih uxs :-(

Ukratko....kazete i tri deka ostala kod frenda, a on preminuo...e sad dok se familija raskusura.....srecom sinovi znaju da su stvari moje i da nisu placene....

Link to comment
Share on other sites

Ja imam 13 zapakiranih S M Master, ali nemogu do njih....nadam se da cu ih uskoro dobiti nazad.....medju njima je jos 10 Sony metal XR i jos nekoliko onih full black sony metalki i hrpa ovih mexickih uxs :sad:

Ukratko....kazete i tri deka ostala kod frenda, a on preminuo...e sad dok se familija raskusura.....srecom sinovi znaju da su stvari moje i da nisu placene....

ako ces imati na prodaju 1 kom s m master onda javi,moze i polovnu ocuvanu

Link to comment
Share on other sites

Ja imam 13 zapakiranih S M Master, ali nemogu do njih....nadam se da cu ih uskoro dobiti nazad.....medju njima je jos 10 Sony metal XR i jos nekoliko onih full black sony metalki i hrpa ovih mexickih uxs :sad:

Ukratko....kazete i tri deka ostala kod frenda, a on preminuo...e sad dok se familija raskusura.....srecom sinovi znaju da su stvari moje i da nisu placene....

I mene zanimaju te kasete,barem jednu ili dve ako se bude moglo,kao i metal xr.

Saucesce za frend-a.

Link to comment
Share on other sites

Pa daj neku interesantnu trampu i tvoja je ,stari druze.ja uzeh jednu zapakovanu i imam jednu otpakovanu.ljdui...kasnije cu vam se pohvalit mojim ,,ulovom,,.....vjerujte,jos sam pod utiscima...a kunem vam se da sam prije neku noc sanjao kasete...jebote,ludim li ja to,ili sto...i zena mi je rekla da se ozbiljno zabrinula...hahahahhaaha.....ARNOLDE...nemoj me ljutit,e cu ti poslat ovu kasetu,zato sto je nemas...hahaha

Link to comment
Share on other sites

Evo ljudi,mogu da vam kazem da sam do ,,temelja,,procitao svih 130 i kusur strana o ovim kasetama.LUDILO,cega tu sve ima.sad bi trebao poc spat,ali sumnjam da ce mi san doc na oci.ali sto se mora nije tesko.ciatjuci ,primjetio sam da neki od vas skuplajju VIDEO KASETE...e,pa posto znam da moj drug ima ,koliko mi se cini SONY I MAXELL,i da bi dao to povoljno/zapakovane u celofan/...ako koga zanima,moze da racuna na mene,da mogu da mu ih obezbjedim.ili da ja jednostavno skoknem do njega,slikam ih i stavim odje...pa ako se kome svidjaju,mozemo to odradit bez problema.ne sekirajte se...ja bi ih poslao kako za HRVATSKU tako i za SRBIJU...bog te mazo,sto ti je bratstvo i jedinstvo...ljepota bozja.ajde,javljate,sto mislite o tome...oceu li to ovjekovjecit fotoparatom i stavit slike odje..../i cijenu/

Link to comment
Share on other sites

Pavlaka svaka cast za Maxell Metal Vertex :thumbsup2 (kataloska cena joj je bila 35 dm).Vidim da je na KP ta kaseta na aukciji dostigla cenu od 33 evra,pretpostavljam da je to ta(da si je ti kupio),jer je izuzetno retka kod nas.

Jeste to je ta,samo nije kostala baš toliko,srecom neki od konkurenata se ne javljaju na telefon,tako da sam prosao jeftinije.

Link to comment
Share on other sites

Ja nebi bio ja da ne dam neki komentar...pa evo ga.posto ti stoji post citavo popodne ,pa da ga ja produzim.Gorane neka ti je sretna trgovina ove maxell,steta je sto ja ne uzeh onu COBALT kako smo se bili i dogovorili i utanacili...ali jebem ti ja to kad se oko kaseta trebamo raspravljat.ja sam sa tobom sve lijepo dogovorio..poslao si mi broj mobilnog...na kraju ti najbolje znas sto si uradio i kako si se ponio prema meni.ja dalje o ovome necu raspravljat,da nebi dolazio u situaciju da moram sve postove sa tvojih i mojih poruka kopirat,skenirat i postavljat odje.znaci za mene je prica gotova.jos jednom...sretna ti trgovina.toliko od mene.PS.JA BI ZA RIJEC POGINUO.ali ovo je brate sitno...sitno...

Link to comment
Share on other sites

Ja nebi bio ja da ne dam neki komentar...pa evo ga.posto ti stoji post citavo popodne ,pa da ga ja produzim.Gorane neka ti je sretna trgovina ove maxell,steta je sto ja ne uzeh onu COBALT kako smo se bili i dogovorili i utanacili...ali jebem ti ja to kad se oko kaseta trebamo raspravljat.ja sam sa tobom sve lijepo dogovorio..poslao si mi broj mobilnog...na kraju ti najbolje znas sto si uradio i kako si se ponio prema meni.ja dalje o ovome necu raspravljat,da nebi dolazio u situaciju da moram sve postove sa tvojih i mojih poruka kopirat,skenirat i postavljat odje.znaci za mene je prica gotova.jos jednom...sretna ti trgovina.toliko od mene.PS.JA BI ZA RIJEC POGINUO.ali ovo je brate sitno...sitno...

Postavi slobodno postove,ovo sto si napisao dovoljno govori o tebi,ja da na kasete placam soferu 20e za dopremu kasete ne pada mi na pamet,pitaj Sucu koliko je platio šoferu paket što je doneo plus što je platio traženu cenu kaseta,imao je i ovde iste te kasete kada odbije prevoz platio je pola evra vise a kupio je 40-tak kaseta ili 20 sve jedno,ali ja sam ti se za svaki slucaj izvinio ako sam te necim uvredio,jedino sam to i mogao iako ti nista nisam ni obecao,br.tel.sam ti poslao kao i pitanje ali mi nisi odgovorio i covek se javio sa boljom ponudom,koju si ti video na KP-u i nisi se ni javio niti ponudio isti iznos gde bi ti imao prednost,i sada mi ovde glumis ljudsku velicinu i prozivas me na forumu,ovde zavrsavam polemiku sa tobom,ako ti to nije dovoljno,imas moj broj telefona javi se i izacicu ti u susret sta god da ti treba,i da ti pomognem ako ti nešto zatreba.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...