Jump to content


Audio Kasete, za kaset-dekove naravno!


accuphase

Recommended Posts

I ja narucio ove Sony cdit 2 slide + ux -s ( ona drecavo zelena , made in Thailand ). Kava su iskustva sa ove dve kazete , kakav je snimak ?

Skoro sam kupio UX-S onaj stariji model što ima crvene rupice gde ulazi capstan, i te trake su vrhunske..brutalno dobre. Imam vrlo loše iskustvo sa svim novijim UX-S trakama, tako da ću ih obilaziti u širokom luku.

Link to comment
Share on other sites

kaseta mi izgleda jako privlacno.naravno...stare dobre kasete su pravi,,smek,,i sigurno su daleko ispred ove,ali ovo je jako interesantno.mislim da je i jako pametan potez....mada kad malo bolje razmislim,moje je ipak misljenje da ce se sony brzo pokajat na ovaj potez jer ,,prava ljubav,,je ljubav prema retro starim kasetama...tu je njihova privlacnost...a...ko zna...vidjet cemo...

Link to comment
Share on other sites

Lepo,lepo svaka cast :thumbsup2 ,dali ste koristili kasetu za ciscenje glave na DAT-u,kako su se uopste pokazale te kasete

Nisam je koristio, za sad joÅ¡ nema potrebe jer ne koristim dat baÅ¡ puno, a kako su se pokazale nemam pojima jer sam i sam skeptiÄan prema njima, ali RETRO-mAN je rekao da su ok. mogu neki drugi Älanovi foruma napisati osobne dojmove i utiske kako im se pokzala ta kazeta za ÄiÅ¡Äenje dat glava

Link to comment
Share on other sites

Nisam je koristio, za sad joÅ¡ nema potrebe jer ne koristim dat baÅ¡ puno, a kako su se pokazale nemam pojima jer sam i sam skeptiÄan prema njima, ali RETRO-mAN je rekao da su ok. mogu neki drugi Älanovi foruma napisati osobne dojmove i utiske kako im se pokzala ta kazeta za ÄiÅ¡Äenje dat glava

Imam istu kasetu za Äišćenje i do sada se pokazala OK, a rezultat se vidi odmah ,naroÄito ako duže vrijeme nije Äišćena, pa ureÄ‘aj poÄne prekidati.

Glave Äistim samo time, i ne preÄesto, već samo kad se pokaže potrebnim.

Link to comment
Share on other sites

Erich :thumbsup2, pa ljudi smo zar ne, smatram da smo ionako neshvaÄeni ( kome danas treba Dek, DAT, Mini disc i sliÄno) od okoline pa je red da se meÄ‘usobno pomažemo :cheers

PS, svim ljudima dobre volje a posebno ljubiteljima Vintage igraÄaka želim zdravu, uspjeÅ¡nu i sa joÅ¡ po kojim ureÄ‘ajem bogatiju 2013. :cheers :cheers

Link to comment
Share on other sites

Skoro sam kupio UX-S onaj stariji model što ima crvene rupice gde ulazi capstan, i te trake su vrhunske..brutalno dobre. Imam vrlo loše iskustvo sa svim novijim UX-S trakama, tako da ću ih obilaziti u širokom luku.

Upravo otpakirao 3 UX S one prozirne tamnoplave made in Mexico....i sve tri dao sinu nek se igra sa njima!....evo bas ih umace u vodu! ostale nisam htio ni otvarati...ma uzas...sve imaju ruzno otisnute tragove od dijela koluta gdje je zakopcana traka, ali zguzvane tragove i cijelom duzinom lagane pregibe!!!!!! pa tako mi ne izgleda traka od kazeta starih 25 godina!!! bas sam razocaran.:-(

Link to comment
Share on other sites

Nisam je koristio, za sad joÅ¡ nema potrebe jer ne koristim dat baÅ¡ puno, a kako su se pokazale nemam pojima jer sam i sam skeptiÄan prema njima, ali RETRO-mAN je rekao da su ok. mogu neki drugi Älanovi foruma napisati osobne dojmove i utiske kako im se pokzala ta kazeta za ÄiÅ¡Äenje dat glava

Erich, ako ces ju koristiti onda ju nemoj dugo drzati da cisti....ja uvijek te glave rucno cistim, jer su superosjetljive....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...