Jump to content


Audio Kasete, za kaset-dekove naravno!


accuphase

Recommended Posts

Meni je uz Fuji ZII stigla i jedna neobicna kaseta na poklon...

Nisam neki ekspert za sve moguce kasete ikada napravljene, ali sam dosta njih probao. No, za ovu nikada nisam cuo:

post-9475-0-91357000-1351684430_thumb.jp

Inace, radi se o kaseti koju je, prema recima vlasnika, koristila nemacka armija. Conrac je firma koja je bila lider u audio sistemima namenjenim ucenju, a snabdevala je raznoraznim uredjajima upravo i vojsku Nemacke.

Nisam je probao, ali prema kritikama trebalo bi da je odlicna.

Link to comment
Share on other sites

Ovih sam dana svašta nešto snimao na raznim kasetama...maxel XLII, BASF Chroma Maxima II, Fuji Z II, Sony HF, Maxell UR, TDK SA i TDK SA-X.

TDK SA-X je neprikosnoveno najbolja kaseta u svojoj kategoriji. Od profesora sam uzeo one iz zlatne serije i to je nepogrešivi izbor. Zanima me da probam i jednu SA XS koju sam uzeo. To je verovatno vrh vrhova kada su hrom kasete u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

Ovih sam dana svašta nešto snimao na raznim kasetama...maxel XLII, BASF Chroma Maxima II, Fuji Z II, Sony HF, Maxell UR, TDK SA i TDK SA-X.

TDK SA-X je neprikosnoveno najbolja kaseta u svojoj kategoriji. Od profesora sam uzeo one iz zlatne serije i to je nepogrešivi izbor. Zanima me da probam i jednu SA XS koju sam uzeo. To je verovatno vrh vrhova kada su hrom kasete u pitanju.

Na svakom testu i u svakom Äasopisu stoji da je SA-x za najbolje dekove,a npr.MA,MA-X, za kasetofone sa Biasom. SA .Maxell XL II,XLII-S i ostala družina za proseÄne kasetofone. Da li je to tako,ne bih se baÅ¡ složio ali svi tako navode
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...