Jump to content


Audio Kasete, za kaset-dekove naravno!


accuphase

Recommended Posts

Nema problema samo javi što nudiš u zamijenu da vidimo koje nemam.......(mada je problem, preko granice, ne znam nisaam još ništa slao regularnim putevima, možda vi imate više iskustva)

cao au neznam kako ide a neisplati se,ja mislio da ste u srb

Link to comment
Share on other sites

Voleo bih da na njoj zapis naprave Revox\Studer ili neki dobar Nak. Najverovatnije bih na nju snimio master snimke prvog albuma svog odliÄnog prijatelja kao i neke svoje davne radove. To sada razmiÅ¡ljam a znam da će mi biti jako teÅ¡ko otpakovati je dok ne naÄ‘em bar joÅ¡ jednu :) , pa da mi ova ostane kao neki kolekcionarski primerak.

Link to comment
Share on other sites

Voleo bih da na njoj zapis naprave Revox\Studer ili neki dobar Nak. Najverovatnije bih na nju snimio master snimke prvog albuma svog odliÄnog prijatelja kao i neke svoje davne radove. To sada razmiÅ¡ljam a znam da će mi biti jako teÅ¡ko otpakovati je dok ne naÄ‘em bar joÅ¡ jednu :) , pa da mi ova ostane kao neki kolekcionarski primerak.

Nije problem nju nabaviti veÄ je problem dati tolike pare za nju, to je zaista rhunska kazeta, ali brate mili mislim da su ove cifre ipak malo prevelike.

http://www.ebay.de/sch/i.html?_nkw=Tdk+Ma-xg&_sacat=14962&_odkw=&_sop=10&_osacat=14962

Mislm da je kombinacija slika sasvim ok?????????

post-21344-0-43579100-1345311391_thumb.j

post-21344-0-08236300-1345311440_thumb.j

post-21344-0-19776400-1345311462_thumb.j

post-21344-0-03481700-1345311501_thumb.j

post-21344-0-81223400-1345311608_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Neki kazu koliko para toliko muzike,svako moze prema svojim mogucnostima da kupuje ono sto moze.Bitno je da svaki dan, svako od nas u domenu svojih mogucnost,i nabavi nesto sto ce ga makar malo usreciti u ovim teskim vremenima.U to ime sve najbolje svim ljubiteljima dekova i kaseta. :thumbsup2 :thumbsup2 :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Kada vec pricamo o kasetama,cena od stotinak evra za neku kasetu je enormna za nas standard i uslove.Ja licno tesko bih dao 100 i vise evra za kasetu. MAXELL METAL VERTEX jedan od primera,mozda samo u slucaju da izvrsim menjazu za neke druge kasete uz doplatu ili zamenu.Do tog trenutka mogu samo da razmisljam o tome i da se posvetim svakodnevnom zivotu.

Link to comment
Share on other sites

Kada vec pricamo o kasetama,cena od stotinak evra za neku kasetu je enormna za nas standard i uslove.Ja licno tesko bih dao 100 i vise evra za kasetu. MAXELL METAL VERTEX jedan od primera,mozda samo u slucaju da izvrsim menjazu za neke druge kasete uz doplatu ili zamenu.Do tog trenutka mogu samo da razmisljam o tome i da se posvetim svakodnevnom zivotu.

Upravo tako, profesore, ja radim u njemaÄkoj i prosjeÄna plaÄa mi je oko 1300€ i ne pada mi na pamet da dam 100€ za jedan komad. Da ih je 20 onda bi. Jednostavno dati toliko para za samo jednu kazetu, radije bi uzeo 100 komada rabljenih nego jednu koju bi mi bilo žao otvoriti, Å¡to zbog cijene, Å¡to zbog raritetnosti.

Link to comment
Share on other sites

One BASF record chrome su najverovatnoje sa KP sajta, bio je neki lik iz Beograda koji je prodavao 30 komada, ja se razmisljao da li da uzmem 10, ali je arnold izgleda pokupio sve sto je bilo :)

gde si boki druze jeste sa kp je,,imas na kupindo jos koliko hoces isti covek prodaje,ukucaj basf u pretrazenje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...