Jump to content


Audio Kasete, za kaset-dekove naravno!


accuphase

Recommended Posts

Vlado imam ja dobrih i novih VHS kazeta, rado bih vam izašao u susret ali jedino ne znam kako da vam ih pošaljem, ako imate neku ideju javite se :wave2

Mislim da bi trebalo da stigne kao redovna posiljka, naravno o mome trosku.Mogu Vam poslati podatke na pp i da se dogovorimo.Hvala u svakom slucaju :cheers
Link to comment
Share on other sites

pozz ekipa imam na stanju 35 vhs neotpakovanih kaseta maxel i tdk,ako treba nekome
Koje su bolje, tdk hs ili tv? Slabo sam se bavio vhs-om i cini mi se da su obe slabijeg kvaliteta(poput maxell ur kod audio kaseta) ali dobro, meni treba samo da probam kako rekorder snima... Mozes li da mi posaljes jednu npr hs180?
Link to comment
Share on other sites

Koje su bolje, tdk hs ili tv? Slabo sam se bavio vhs-om i cini mi se da su obe slabijeg kvaliteta(poput maxell ur kod audio kaseta) ali dobro, meni treba samo da probam kako rekorder snima... Mozes li da mi posaljes jednu npr hs180?

cao vlado pogledaj tu na ovom stranicu postavio sam link sta prodajem na kupujem prodajem,tamo ces videti koje imam,ma svaki super svira sa muzikama,i sony recorder prodajem,

Link to comment
Share on other sites

sveze nabavka tdk sax 100 chrome

imag0121cy.jpg

By arysat at 2012-07-08

Ako nije tajna gde ste nabavili ove kasete?

Pitam vas zato Å¡to se u Beogradu pre dve godine pojavila serija ovih buÄ‘avih kaseta. Tada smo nas nekoliko Älanova bili pristali da otkupimo veću koliÄinu tih kaseta (grupna nabavka) ali se ispostavilo da su bile problematiÄne, mislim da je bio problem oko kalibracije, inaÄe kasete su se prodavale u nekoj prodavnici u Zemunu. Ako greÅ¡im nek me Älanovi isprave, mislim da su to bile ove kasete SA-X100.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Ako nije tajna gde ste nabavili ove kasete?

Pitam vas zato Å¡to se u Beogradu pre dve godine pojavila serija ovih buÄ‘avih kaseta. Tada smo nas nekoliko Älanova bili pristali da otkupimo veću koliÄinu tih kaseta (grupna nabavka) ali se ispostavilo da su bile problematiÄne, mislim da je bio problem oko kalibracije, inaÄe kasete su se prodavale u nekoj prodavnici u Zemunu. Ako greÅ¡im nek me Älanovi isprave, mislim da su to bile ove kasete SA-X100.

:wave2

cao menjao sam sa chegavarom za druge,vec sam jednu snimio extra radi kalibracija i sve

Link to comment
Share on other sites

OVAKO JE NEKADA KOD MENE IZGLEDALO , NAŽALOST TEŠKA VREMENA ZA POJEDINCE TRAŽE SVOJ ŽRTVE , GOTOVO SVE JE MORALO NAĆI NOVOG VLASNIKA , JEDINA UTJEHA MI

JE DA NITI JEDNA NIJE ZAVRŠILA U RUKAMA DEALER-A VEĆ SU SVE UREDNO NAŠLE SVOJE MJESTO U KOLEKCIJAMA , TO JE BITNO !

post-29567-0-37212400-1341992998_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

OVAKO JE NEKADA KOD MENE IZGLEDALO , NAŽALOST TEŠKA VREMENA ZA POJEDINCE TRAŽE SVOJ ŽRTVE , GOTOVO SVE JE MORALO NAĆI NOVOG VLASNIKA , JEDINA UTJEHA MI

JE DA NITI JEDNA NIJE ZAVRŠILA U RUKAMA DEALER-A VEĆ SU SVE UREDNO NAŠLE SVOJE MJESTO U KOLEKCIJAMA , TO JE BITNO !

Fantasticna kolekcija a prvi red bih najvise voleo da imam. :thumbsup2 :thumbsup2 :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

OVAKO JE NEKADA KOD MENE IZGLEDALO , NAŽALOST TEŠKA VREMENA ZA POJEDINCE TRAŽE SVOJ ŽRTVE , GOTOVO SVE JE MORALO NAĆI NOVOG VLASNIKA , JEDINA UTJEHA MI

JE DA NITI JEDNA NIJE ZAVRŠILA U RUKAMA DEALER-A VEĆ SU SVE UREDNO NAŠLE SVOJE MJESTO U KOLEKCIJAMA , TO JE BITNO !

svaka ti cast za bivsu kolekciju,lepi su

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...