Jump to content


Audio Kasete, za kaset-dekove naravno!


accuphase

Recommended Posts

Evo malo novosti u mojoj kolekciji, dugo sam mjerkao ovu TDK MA-R C60 , malo mi je bila skupa ali sam se ipak odluÄio da je udomim, kazeta je nekoriÅ¡tena ali je vremenom stradao omot, Å¡teta no nije propast svijeta, bitno je da je od osobe u koju imam povjerenja i siguran sam da je priÄa istinita, uz nju sam kupio i ovaj par Sony UX-S90, nek se naÄ‘e.

post-15891-0-35544600-1339886760_thumb.j

post-15891-0-81363100-1339886779_thumb.j

post-15891-0-70267400-1339886814_thumb.j

post-15891-0-77709100-1339887044_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Evo malo novosti u mojoj kolekciji, dugo sam mjerkao ovu TDK MA-R C60 , malo mi je bila skupa ali sam se ipak odluÄio da je udomim, kazeta je nekoriÅ¡tena ali je vremenom stradao omot, Å¡teta no nije propast svijeta, bitno je da je od osobe u koju imam povjerenja i siguran sam da je priÄa istinita, uz nju sam kupio i ovaj par Sony UX-S90, nek se naÄ‘e.

Retro cestitam za prinove(posebno TDK) :thumbsup2:wave2 .

Link to comment
Share on other sites

Dragi imenjace ja nikog ne vucem za rukav da kupi kasete koje prodajem, ne vidim u cemu je moj bezobrazluk,ako je tebi skupo nekom nije, trziste ce reci.Ti ako mozes da nadjes na drugom mestu 10kom ovih kaseta za manje para javi i meni. ;-)

Bez ljutnje ali nemoj sad ti da odreÄ‘ujeÅ¡ da li ja imam para ili nemam,i da se ne lažemo kasete ovakvog kvaliteta se u inostranstvu mogu nabaviti za 1,kusur eura +troÅ¡kovi.Tako da je glupo pisati ako ja naÄ‘em za tu cenu da ti javim.A vidim da si poÄeo da spuÅ¡taÅ¡ cenu.SpuÅ¡taćeÅ¡ joÅ¡ jer je nemoguće prodati po ovakvoj ceni. Btw. VrÅ¡ac nije blizu Zrenjanina :cheers
Link to comment
Share on other sites

Aco nemam nameru da se prepirem s tobom jednostavno zaobidji oglas ako te nervira.Kasete iz Vrsca nisu moje ako na to aludiras.Sinoc sam primera radi bukvalno za 15 min prodao 4 tdk kasete za 50evra,tako da i dalje stojim iza toga da nekom nije skupo a nekom jeste.

Link to comment
Share on other sites

Aco nemam nameru da se prepirem s tobom jednostavno zaobidji oglas ako te nervira.Kasete iz Vrsca nisu moje ako na to aludiras.Sinoc sam primera radi bukvalno za 15 min prodao 4 tdk kasete za 50evra,tako da i dalje stojim iza toga da nekom nije skupo a nekom jeste.

Svaka Äast ako si prodao te kasete.Ja sam ih prodao ali za mnogo manje i to jedva.InaÄe nisam kupac za te kasete, samo je bila obiÄna konstatacija
Link to comment
Share on other sites

Jos malo o kasetama i prepucavanju o cenama ,to je subjektivna kategorija i to treba prihvatiti.Objektivno tu je vec druga prica i cene idu u plafon za nas iz zemlje SRBIJE.Za ostale to je relativno jeftino i sebi to mogu da pruiste. I na kraju vec sam pisao koliko kostaju kasete TDK SA 90 u STOKHOLMU pakovanje po pet komada,i po koliko ja mogu sa placanjem transporta da ih ovde dobijem,i postavljm pitanje po kojoj ceni to da se proda.Zato molim sve koji mogu da mi nabave te iste kasete po dva ili manje evra ovde kod nas ja cu odmah da ih kupim i sklopicemo visegodisnji ugovor tj.dogovor o kontinuiranom snabdevanju.Unapred hvala i veliki pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

Ala se ovde jurca za Sony Metal XR i TDK MA

http://www.limundo.c...2-metal/5483779

Pa to je od naseg clana foruma oglas.

To je pravi recept kako prodati normalke danas.

Nego pise se svasta o kasetama, ali ja ne videh da je iko napisao sta se danas proizvodi od kaseta.

Ima li neko spisak, i pouzdan podatak koje firme(a) prave i sta prave od novih traka.

Naravno pored UR i UE.

Link to comment
Share on other sites

Od sinoc sam postao ponosni vlasnik nekoliko vrhunskih kaseta.Radi se o TDK MA-XG 90,DENON MG-X 100 ,MAXELL XL 2 S 100,THATS EX 46, TDK SA-90 LIMITED EDITION itd.Sutra idu slike.Pitanje za forumase zasta se koristi kaseta TDK ENDLESS EG-3M.

Endless kaseta ili beskonaÄna traka imala je razliÄitu upotrebu, a jedna je da se koristila u starim telefonskim sekretaricama,

Link to comment
Share on other sites

Pa to je od naseg clana foruma oglas.

To je pravi recept kako prodati normalke danas.

Nego pise se svasta o kasetama, ali ja ne videh da je iko napisao sta se danas proizvodi od kaseta.

Ima li neko spisak, i pouzdan podatak koje firme(a) prave i sta prave od novih traka.

Naravno pored UR i UE.

Tesko je pronaci neki podatak, do skora su mogle da se nadju(makar u mom okruzenju) tdk-d i sony ef a sada samo vidim maxell ur. Sto se mene tice ur i nije toliko stravican model samo kada bi imao manje suma ali sta da se radi.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...