Jump to content


Audio Kasete, za kaset-dekove naravno!


accuphase

Recommended Posts

pozz momci,dali ima neko tu ko bi zeleo menjati kasete?imam oko 400 kom neotpakovanih kaseta,pa bi zeleo menjati kasete za kasete,skupljam koje jos nemam.

javite

verujem da si mislio da menjas nove za nove?! Sta imas? Da li ima sta za prodaju?Slikaj pa mozda nesto i moze da se ostvari... :wave2
Link to comment
Share on other sites

pogresno ti svatis druze ja nisam japanac nego samo japanske sprave koristim,sto bi bio japanac?

Salim se druze, nadam se da se nisi uvredio. Svaka cast na kolekciji uredjaja, kada vidim da neko ima hobi i nesto voli pa mu jos i prikupljanje omiljenih stvari ide od ruke i meni je srce puno.
Link to comment
Share on other sites

Salim se druze, nadam se da se nisi uvredio. Svaka cast na kolekciji uredjaja, kada vidim da neko ima hobi i nesto voli pa mu jos i prikupljanje omiljenih stvari ide od ruke i meni je srce puno.

nisam naljutio ali odakle dolazi japanac ovde u pricu?

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast, gde ih iskopavate?

Buvlja pijaca u frankfurtu.......bio sam prije tri tjedna kući i posjetio koprivniÄki buvljak i upecao 10-tak metalki. Nisam ih stigao slikati i da vam se pohvalim, jednom drugom prilikom.

Link to comment
Share on other sites

Eво мог улова од јуче, Ñамо је ова ЈОКО каÑетица поклон од Шћепана :wave2:facehearts:banana .

Иначе ове оÑтале Ñу ту дошле за по 20 динара комад, било је у куповини још пар комада отворених али њих ћу другом приликом.

post-9050-0-80952400-1339362916_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

Хвала, хвала , јако Ñам Ñе и ја обрадовао кад Ñам видео да поÑтоји и она Јохн Плајер Специјал, која ће то тек бити радоÑÑ‚ кад Ñе отвори. Ко каква боца вина која је чамила негде закопана 600 година .

Link to comment
Share on other sites

Mmmm, daleko.... NinÄ, vidim da si Zrenjaninac pa sam pomislio da si otkrio neki izvor tih drangulija u mom rodnom gradu...

Другар предаје у Берлину и чеÑто има тако којекакве излете па Ñтигне и до Холандије, винтиџ Ñтварчице Ñу и тамо реткоÑÑ‚ а берза винила Ñе поново захуктава , прави андерграунд.

Link to comment
Share on other sites

Хвала, хвала , јако Ñам Ñе и ја обрадовао кад Ñам видео да поÑтоји и она Јохн Плајер Специјал, која ће то тек бити радоÑÑ‚ кад Ñе отвори. Ко каква боца вина која је чамила негде закопана 600 година .

grnca

Imao sam davno nekoliko tih kaseta i to su ubedljivo najgore trake svih vremena. Bolje da ih ostavis tako upakovane u celofanu za gledati. Kada su se pojavili bili ubedljivo najjeftinije, losa plastika, kalibracija, nivo snimka, zvuk, sve je bilo katastrofalno, i dan danas su mi ostale traume od njih :plakanje

Link to comment
Share on other sites

grnca

Imao sam davno nekoliko tih kaseta i to su ubedljivo najgore trake svih vremena. Bolje da ih ostavis tako upakovane u celofanu za gledati. Kada su se pojavili bili ubedljivo najjeftinije, losa plastika, kalibracija, nivo snimka, zvuk, sve je bilo katastrofalno, i dan danas su mi ostale traume od njih :plakanje

Ðух, ово је био ладан туш. Ðемогу ни да претпоÑтавим да Ñу тако лоше, вероватно је већи фазон био баш то њихово име.

Колико ми је познато , фирма или ајде да кажемо бренд ЈПС је имао и парфеме, цигарете , одећу , алкохолна пића , каÑете . . . и ко зна шта још.

Link to comment
Share on other sites

Ðух, ово је био ладан туш. Ðемогу ни да претпоÑтавим да Ñу тако лоше, вероватно је већи фазон био баш то њихово име.

Колико ми је познато , фирма или ајде да кажемо бренд ЈПС је имао и парфеме, цигарете , одећу , алкохолна пића , каÑете . . . и ко зна шта још.

ЈеÑу биле лоше, веруј ми.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...