Jump to content


Audio Kasete, za kaset-dekove naravno!


accuphase

Recommended Posts

Ja sam prvi put video Tascama 122 Mk2 davno... bas u Narodnom pozoristu, kako je to bila mocna sprava, a imali ste jos nekih mnogo lepih uredjaja, cini mi se neki dvodelni Sony CD plejer, sta li bese... davno je to bilo, negde 1992. ili tako negde.

У питању је ДÐТ Сони. :facehearts

:wave2

Link to comment
Share on other sites

DeÄki od srca vam Äestitam na novim kazetama, nadam se da Äu u buduÄnosti i ja jednom doÄi na Audioberzu, volio bih vidjeti Å¡to ima od tehnike ali i upoznati legende ovog foruma :thumbsup2:cheers

Retro bice mi jako drago da se upoznamo i iskreno se nadam tvojem dolasku na Audioberzu :cheers .Dobrodosao si uvek :thumbsup2 .Veliki Pozdrav,ziv bio :cheers .

Link to comment
Share on other sites

DeÄki od srca vam Äestitam na novim kazetama, nadam se da Äu u buduÄnosti i ja jednom doÄi na Audioberzu, volio bih vidjeti Å¡to ima od tehnike ali i upoznati legende ovog foruma :thumbsup2:cheers

RETRO jedva cekam da dodjes ,ne samo na berzu vec i da nas posetis, ukoliko mi pre ne dodjemo do tebe i vidimo taj tvoj muzej uredjaja.Pozdrav. :thumbsup2 :thumbsup2 :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Zaboravih napomenuti da se radi o novim i zapakovanim kazetama, ostavit Äu si jedan manji dio i to iskljuÄivo radi snimanja glazbe, zato mi ne smeta Å¡to ih ima sa manjom minutažom, 30, 60, 120 i 180, ostale Äu zamjeniti-pokloniti onome kome treba.

Svaka cast Retro, i ja se nesto kanim probati sa muzikom na nekom(ako nadjem neki bolji )VCR.Imao sam davno neki obican mono video, i cak je na njemu taj jedan mono kanal zvucao odlicno.Mogu misliti kakve sve uredjaje imate... :thumbsup2
Link to comment
Share on other sites

Retro, svaka cast, pogotovo na ovim GX Black, jedna od najboljih kaseta po mom misljenju. Imam kod kuce Panasonic HI-FI video (stereo, 6 glava), i ta kaseta je stvarno prva liga. Imam i ovih drugih Maxell-ica (plavih i crvenih), ali GX black je neponovljiva :)

Naravno, ovo se odnosi na Maxell VHS trake

Link to comment
Share on other sites

Bokkie hvala, znam da su te Maxelice odliÄne kazete zato sam ih i uzeo bez obzira na kratku minutažu, Å¡teta je Å¡to nismo bliže rado bih vam poklonio nekoliko komada jer mi ta koliÄina stvarno ne treba a nije moglo drugaÄije, morao sam sve uzeti. Ako netko kome stvarno trebaju ( nebih volio da ih poslje vidim na oglasniku) ima nekoga u Hrvatskoj a da ide povremeno u Srbiju i može mu dostaviti neka mi se slobodno javi, zaista sam spreman pokloniti svakom onome kome je joÅ¡ video bitan u životu po par kazeta, možda Äe netko od vas misliti da sam lud ali... :wave2;-)

Link to comment
Share on other sites

Drage kolege, ako neko ima neÅ¡to da razmeni sa Retro-Legendom neka mi to dostavi najkasnije do sutra u podne. Vikend ću provesti u Vuki kod Osijeka a poÅ¡to se selo nalazi 20-ak km od grada i nisam planirao da se Å¡vrćkam tamo-vamo, morali biste samo da mi platite Äorbu (5l euro dizela). Ako vam to odgovara javite mi na pp.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...