Jump to content


Audio Kasete, za kaset-dekove naravno!


accuphase

Recommended Posts

Ja sam se opskrbljivao nekim polovnim a veoma dobrim trakama sa Limunda, sve rade odliÄno, na mnogima Äak ima super muzike a i dobro snimljene ali prvenstveno ih imam da bih se ja igrao. Nove, teÅ¡ko...

Isto kao i ja :thumbsup2 . Nabavio sam dosta ocuvanih a i kvalitetnih polovnjaca, kada vec nema nista drugo. Ima tu tdk sa, sax, d, maxell xll, xlls, sony ux, espirit I(normal) i jos svasta nesto... Limundo je izgleda jedno od retkih mesta za kupovinu, imao sam dobrih iskustava i sa kupindom :thumbsup2 .

Link to comment
Share on other sites

Ove kasete sam u nekoj zameni dobio od prijatelja koji ih je nabavio preko EBAY.Mislim da ih ima jos 4-5 komada ,ali su neke snimane.Ako vam odgovara pitacu ga da li zeli da ih proda i kolika je cena.Ako to ne uspe u sta ne verujem mozemo da se menjamo za po jednu moju kasetu koju cu da vam posaljem.Sutra vam javljam preko privatnih poruka.

Link to comment
Share on other sites

Nama je potpuno nebitno da li nova, polovna ili snimana, hrom ili normal.

Jedino bitno je da je od 120 min, jer ionako ćemo da režemo kućište trake i pomoću nje da štelujemo putanju trake preko idlera,

to nam je jedina svrha takve kasete. Molimo te da se raspitaš za cenu i dali još uvek ima?

Pozz...

Link to comment
Share on other sites

Nama je potpuno nebitno da li nova, polovna ili snimana, hrom ili normal.

Jedino bitno je da je od 120 min, jer ionako ćemo da režemo kućište trake i pomoću nje da štelujemo putanju trake preko idlera,

to nam je jedina svrha takve kasete. Molimo te da se raspitaš za cenu i dali još uvek ima?

Pozz...

Ok, dogovoreno sutra dobijate odgovor. :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

JuÄer sam nabasao na ove kazete koje su doÅ¡le iz Å vicarske a potjeÄu iz kuÄne kolekcije, ne volim baÅ¡ uzimati polovnjake ali kad sam vidio da je muzika iz kraja 80', posluÅ¡ao snimak koje ja stvarno odliÄan, nisam odolio, svaka kazeta je numerirana po mjesecima sa spiskom pjesama tako da je užitak presluÅ¡avati glazbu sa njih, meÄ‘u 40-tak kazeta se naÅ¡la i jedna ovakva.

post-15891-0-66152500-1335219110_thumb.j

post-15891-0-44123500-1335219125_thumb.j

post-15891-0-73133400-1335219144_thumb.j

post-15891-0-36011900-1335219169_thumb.j

post-15891-0-94837600-1335219184_thumb.j

post-15891-0-25864200-1335219204_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

JuÄer sam nabasao na ove kazete koje su doÅ¡le iz Å vicarske a potjeÄu iz kuÄne kolekcije, ne volim baÅ¡ uzimati polovnjake ali kad sam vidio da je muzika iz kraja 80', posluÅ¡ao snimak koje ja stvarno odliÄan, nisam odolio, svaka kazeta je numerirana po mjesecima sa spiskom pjesama tako da je užitak presluÅ¡avati glazbu sa njih, meÄ‘u 40-tak kazeta se naÅ¡la i jedna ovakva.

Retro uzivaj u slusanju :thumbsup2:listen .Lepo je videti toliko kaseta(ux-pro,ucx-s...) :cheers:wave2 .

Link to comment
Share on other sites

Hvala Scepane, stvarno su super oÄuvane, Å¡to je najbitnije joÅ¡ uvijek odliÄno zvuÄe i to po cijelom spektru, snimak je svijež kao da su juÄer snimljene, vrijedne su iz zbog glazbe pa ih neÄu presnimavati jer imam dosvoljno praznih nego Äu ih ostaviti u kolekciji, mislim da ipak treba poÅ¡tivati neÄiji trud koji je uložen da ih se snimi i tako opremi :cheers

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moze li neko da mi objasni razliku izmedju stare(providna sa zeleno belim papirom u futroli/omotu) i nove Maxel ur ? Znam da verovatno kaseta nije vredna price ali me zanima, unapred hvala i pozdrav svima :wave2

Treba mi ovakva nova po mogucnosti a ako nema, moze i polovna a menjao bi je za novu neotpakovanu ili sta vec...

post-26397-0-15318800-1336295580_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...