Jump to content


Audio Kasete, za kaset-dekove naravno!


accuphase

Recommended Posts

Možda nekom treba. :wave2

p.s. nemam veze s oglasom

http://www.kupindo.c...-m-audio-kasete

Sony-Super-A-C-EFa-90-m-audio-kasete_slika_O_1974568.jpg

Malo su skupe, ali kada pogledas kakva je situacija, hmmm...

Mislim da nije isti model na grupnoj i slici gde je sama.Ova slika sa vise kaseta je od mladjeg modela ali ajde.... Mislim da treba da bude jeftinija, inace je to sasvim ok kaseta.

Link to comment
Share on other sites

Natrcao sam danas na preko 50 (a mozda i vise) praznih neotpakovanih kaseta Maxell UR 90: http://www.maxell.eu...o/UR_Tapes.html po ceni od 99 dinara. Kupicu sebi nekoliko komada.

Ako neko od vas zeli ove kasete, mogu kupiti i poslati pouzecem.

Ja sam takve do skoro kupovao nesto ispod 50 dinara, sada su 90-ke 65 dinara a 60-ke 50.Kupio sam nekoliko desetina ali obzirom da nisu nista posebno, mislim da sam dosta kupio,

Link to comment
Share on other sites

Sve teze je doci do bilo cega sto valja.Meni je drugar skoro poklonio novu neotpakovanu xll90.Kakvo zadovoljstvo... Na zalost taj kik trade ne radi odavno, a i da radi verovatno ne bi vazio taj cenovnik koji je iz nekog sretnijeg vremena.Imao sam srece pa sam skoro u par navrata nabavio kvalitetnih i ocuvanih polovnjaca...

Link to comment
Share on other sites

pozdrav svima, evo mene da se javim i ja malo. Zima i veoma niske temerature (-20) su na potjerale iz frankfurta. Usput sam sebi ponio 4 paketa po pet komada novih tdk sa-90 neka se nađe............

Kakva je situacija tamo sto se tice kaseta? Mogu li se olako naci ili treba obijati pragove?Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...