Jump to content


Audio Kasete, za kaset-dekove naravno!


accuphase

Recommended Posts

evo konaÄno sam se uspio logirati preko mobilnog do sada sam stalno imao nwkih problema. Evo ovako kazete sam naso u saturnu. Bio sam joÅ¡ z nekim trgovinama ali nemaju Äak ni ne znaju Å¡to tražim jedan me odeo do police i daje mi hi-8 kazete ja njemu nein a on meni kaine andere......a mlad je pa ne zna o Äemu se radi. A imam vremena Å¡to se tiÄe samog frankfurta ovdje sam barem do 6. mjeseca iduce godine valjda cemo naci nesto

E da ste videli izraze lica prodavaca u Saturn-u kada sam trazio kabl DIN na cinc . Gledali su me kao dinosuarusa.

Link to comment
Share on other sites

ovo sam našao prije nekih dva mjeseca kad mene u koprivnici na buvljaku ali nisam se prije pohvalio pa sada koristim priliku, mada još uvijek nisam nabavio dat jer sam bacio oko na neka dva do tri modela koja bi želio imati, a niti jedan da se pojavi u oglasima po nekoj normalnoj cijeni SONY DTC-59ES ILI 57ES ALI U ŠAMPANJ BOJI ILI NEKI BOLJI PIONEER PR. KAO ONAJ NOVI U KOLEKCIJI ZORNA IZ BG

USPUT AKO IMA NEKO DA ZNA ZA NEKI KOJI JE DOBROM STANJU NA PRODAJU ZA PRISTOJNU CIJENU NEKA JAVI DA PREGOVARAMO

post-21344-0-70493200-1324677351_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...