Jump to content


Audio Kasete, za kaset-dekove naravno!


accuphase

Recommended Posts

Steve Pan odlicne brosure,zahvalnost sto si ih podelio sa nama poslednjim 'MOHIKANCIMA' koji vole ovakve stvari.Ovo se odnosi i na ostale forumase koji su takodje to isto uradili.Za sve forumase 'AKO' ispadne kako treba dolazimo do "ZABRANJENOG VOCA" DENON HD 6-100,THATS SUONO METAL 74,THATS CD 2-100,90 i TDK SA-90 iz mislim 1984-1986 godine pa ce mnogi clanovi moci da dodju ovih "ZVERI"i nahrane svoje ljubimce kaset dekove. O daljim koracima cete biti obavesteni.

Link to comment
Share on other sites

Za sve forumase 'AKO' ispadne kako treba dolazimo do "ZABRANJENOG VOCA" DENON HD 6-100,THATS SUONO METAL 74,THATS CD 2-100,90 i TDK SA-90 iz mislim 1984-1986 godine pa ce mnogi clanovi moci da dodju ovih "ZVERI"i nahrane svoje ljubimce kaset dekove. O daljim koracima cete biti obavesteni.

Hvala profesor :wave2

Evo ja se vec spremam za niski start smiley-sport018.gif

Link to comment
Share on other sites

Eva stigla mi je ova mala injekcija za moju kolekciju snimaÄa, jest da nisu za dekove ali su sve viÅ¡e tražene i sve teže nabavljive, baram za razumnu cijenu.

Lepo,treba kupovati kasete dok ih ima.Vidim i minidiskove i oni su jako retki.Sve je teze doci do hromki,pogotovo metalki.A DAT kasete su bile prilicno skupe zadnji put kod nas.

Link to comment
Share on other sites

Mozda ce Vas zanimati ovako nesto. Evo Vam na uvid jedan link sa nekih uporednih merenja raznih tipova kaseta:

http://www.ant-audio.co.uk/Tape_Recording/Measurements/HD3_v_Level/album/index.html :crno-na-belo:wave2

Najveće razoÄaranje je basf hrom maxima. :moon

BASF_CMII_old_1.gif

Najveće iznenađenje najnovija maxell normalka UR. :listen

Maxell_UR.gif

Na ovoj normalci ako se snima do dolby nivoa (200nWb/m) izobliÄenja ne prelaze 0,2% :eek:

Link to comment
Share on other sites

STEVE PAN prelepe reklame,ulepsao si mi dan.Narocito gotivim one za MAXELL, najvise sam koristio hromke sa reklame, mislim da ih imam vise od 40 komada snimljenih a i nekoliko novih neotpakovanih.Od kaseta ocekujem u skorije vreme DENON HD 6 -100 a sebe cu sutra da castim mini diskovima TDK MD-80 ili SONY PREMIUM MD-80 u pakovanjima od po 5 komada.Sledi slikanje i naravno javno prikazivanje na forumu. A za tebe :bacanje:cheers

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...