Jump to content


Audio Kasete, za kaset-dekove naravno!


accuphase

Recommended Posts

Slazem se da nije mnogo,za vrhunski kvalitet zvuka uvek vredi platiti.Skoro sam kod druga slusao original plocu od Yello-u iz cini mi se 1983 godine(Italijansko izdanje),odlicno je zvucala(pravila je razliku izmedju ostalih ploca koje smo pustali).Od novih ploca imam Blues Company-The Quiet Side of Blues Company(180 grama),zvuci izuzetno(vredi svaki evro koji sam dao za nju).

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima na lepim recima, a narocito mom drugaru Miljanu koji mi je poslao video klip.

Ja sam vec izmastao kako bi se mogao napraviti dobar dokumentarac u kome bi ucestvovale respektabilni clanovi sa ovoga foruma vezano za ovu problematiku. Tapeman sa svojom kolekcijom, ScepanBg kako nabraja ocene i rejtinge iz casopisa, tobra kako ih rastura i pasionirano opet sklapa, accuphase sa nekom besnom ezoterijom, ZoranBg ih analizira, Koko sa svojim uvek zanimljivim pricama, itd, itd.

Vinyl je odavno na tronu, bi bi red malo i kasetama vretiti stari sjaj i slavu. :klanjanje

Link to comment
Share on other sites

Evo možda neÄeg Å¡to će eventualno znaÄiti ljubiteljima dekova i kaseta: u radnji koja prodaje Filips proizvode u Kraljice Marije 31 u Beogradu (preko puta nekadaÅ¡nje Renoove prodavnice rezervnih delova i ona tri solitera), prodaju SONY normalke EF Super 90. Nisam neÅ¡to gledao niti kupovao, ali za neko svakodnevno snimanje možda nisu tako loÅ¡e. Cena nije preterana.

Link to comment
Share on other sites

Prijatelji, da li je neko probao audio kasete koje prodaju, reših da probam da kupim i kupih. :evil::evil::evil:

Ljudi UŽAS pustim kasetu ono muljavo radi kao da je dek raÅ¡telovan. Pomisli ja g'crknaja dekić, pa tu istu kasetu probah na sve dekove koje imam (posedujem deset ljubimaca) i isti sluÄaj UŽAS, UŽAS!!!

POZDRAV :wave2

Link to comment
Share on other sites

Prijatelji, da li je neko probao audio kasete koje prodaju, reših da probam da kupim i kupih. :evil::evil::evil:

Ljudi UŽAS pustim kasetu ono muljavo radi kao da je dek raÅ¡telovan. Pomisli ja g'crknaja dekić, pa tu istu kasetu probah na sve dekove koje imam (posedujem deset ljubimaca) i isti sluÄaj UŽAS, UŽAS!!!

POZDRAV :wave2

A gde si kupovao i koje si kasete kupovao?

Link to comment
Share on other sites

Kolega Lines ima dosta kasetica iz nekog proslog vremena kada se radilo ozbiljno :type , a ne kao sada :plakanje

:wave2

Ма миÑлио Ñам колико пара Ñи издвојио за каÑетофон а колико кошта каÑета :screwy

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Ako su stvarno vredne kasete sa materijalom na tim kasetama iz proslih vremena ili pak ako nameravas da tek snimas nesto, smatram da je ``malo`` neozbiljno traziti dek za te pare ali OK ako ti tako smatras ja generalno nemam pravo da se mesam u bilo ciji novcanik,zelim da nadjes nesto sto ce ti odgovarati.

PS.Kako da postavim sliku u postu??Bas sam malo zbunjen ovim novitetima....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...