Jump to content


Stereo sistem


Golum

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Pre neki dan mi stiglo i eksterno napajanje za Younga - Palmer. Danas sam konacno stigao sve da ispovezujem i krenem da slusam i prvi utisci su vrlo vrlo pozitivni. Ukupno je sve dinamicnije i otvorenije a bas ide dublje - kao da je DAC nekako prodisao. Vrlo sam zadovoljan prinovom.

Hvala drugarima Simi i Krgi!

Poz.,

G.

Link to comment
Share on other sites

Na kraju krajeva zamenih i zvucnike i za sada je prica skoro pa kompletirana. Ovih dana stize jos jedan deo koji cekam pa cu onda malo da odmorim od hife :) - mada nikada se ne zna. Uz zvucnike uzeo od Zokija i jedan FTA Primo kabl da malo ojacamo postavku i u tom smislu :).

Sa novim zvucnicima u set-upu je bas mnogo utegnutiji i precizniji, srednji i visoki prelepi...detalja koliko treba - realno da sednes i da uzivas i ne mislis preterano u smislu - e ovo mi fali, a ovoga mi je previse itd..

Uz sve to vizualni efekat zvucnika je :loveface

Poz.,

G.

Moze li treca slika malo veca , ako moze maximalna moguca velicina i rezolucija , zbog toga sto je lepa :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Uh kakav opasan sistem.Slusao sam svojevremeno cesto Minima Amator iz te serije i zvuk je bio fantastican a prijatelj mi je ove tvoje opisivao kao neverovatne.Bas koji se cuje iz tih starih malih sonusa je za primer onima koji sumnjaju u male kutije,mislim da im treba dosta struje i dosta prostora da bi zvucali mocno.Barem su Minime na to reagovale jako pozitivno,kad su promenile prostor za veci.Ako se dobro secam mislim da su englezi svojevremeno opisivali te sonuse u fazonu ''za one koji zele da budu ''blown away'' zvukom''.AR/Sonus kombo sam slusao u par navrata(tri sistema) i zvucalo je svaki put dobro, za moj ukus naravno.Uzivaj,lepo je videti jedan zavrsen sistem koji destimulise dalju borbu sa hifi izazovima.Znam osecaj,i ja sam svoj sistem upravo zavrsio mogu reci da je osecaj vise nego dobar.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...