Jump to content


Stereo sistem


Golum

Recommended Posts

Naravno da nikad nisam čuo ni jedan od uređaja koji posedujete g. [mention]golum [/mention] . Znam da su vrh, svaki za sebe, po komentarima kolega znalaca.
Ne razumem se ni u police (mada podostaaaaaaaa znam o krutosti, vibracijama ...) ali moram da kažem, i pored verovatnog odsustva smisla za lepo, da moje matore oči NIKADA LEPŠU POLICU VIDELE NISU.
Bravo za gospodina Pilota (kako li tek leti)!

Link to comment
Share on other sites

Dnevnik ludila, 4.2.21;

Osim sto sam bio dobar zaposleni i 6 sati proveo na conf call-ovima i sr...ima i slusao tone gluposti, nesto mi je ipak stiglo pa me diglo iz ucmalosti svakodnevnice (polica je takodje odradila i radi svoj doprinos i dalje jer mi je iznimno lepo kada je pogledam). Da ne tupim previse, slike su dole i sa time je faza 2 zapoceta, a faza 2.1 ce biti stavljanje zvucnika na drugi zid mada i ovako rade zaista impresivno. Zeleo sam ih od trenutka kada sam cuo Liszt i konacno su tu  ...VA Klimt The Music.

Super je kada ti i neko drugi, u ovom slucaju (keva), kaze iz cista mira - pa ovo zvuci mnogo bolje od onih juce :D...

 

6BEB5EC4-BC01-40B7-A40A-76C4FE63C2EA.jpeg

FB781FEA-4268-4BE3-86BE-1CC6BBF29478.jpeg

C633EB52-2284-4362-AE68-D98C70A7D9FF.jpeg

A2A867A6-448D-4406-A698-A28926A8EDC2.jpeg

6385BA0E-F5A7-43A1-A616-5A54DCA782E1.jpeg

Link to comment
Share on other sites

11 sati ranije, zflazar said:

Da li tvoja poštovana majka usvaja još po koju zabludelu hajfaj dušicu?

Prelepo izgleda, nadam se da će još lepše i bolje biti kad zauzmu manje WAF friendly poziciju

Aj pitam je - mislim da bi vas dvoje imali o cemu da caskate osim Hife ;)

Link to comment
Share on other sites

11 sati ranije, somilenko said:

Neki utisci? Jel to i AI terao te Vienne, kaki je u poređenju sa audio research ampom?

BTW čestitke!

I ono što @Thecoki kaže, posedovanje ovakve opreme je flejm bez teksta nas boranije...

Nisam jos probao AI...za sada se ARC odlicno snalazi i imam utisak da se mozda cak i laske teraju od Liszta...

Link to comment
Share on other sites

11 sati ranije, Dubwiser said:

Jos samo da ubodes lifetime tube kombinaciju na Lampiju :P

Sta kaze Fikus za izbor kutija? 

Imam lifetime kombinaciju ali zezanje i menjanje lampi je suvise zavodljivo da bih koristio samo taj set lampi (u stvari tri kombinacije su mi favoriti :-))

Omasio ih je prosle nedelje ali mozda dodje ponovo za koju nedelju pa cemo videti reakciju :D

Link to comment
Share on other sites

12 sati ranije, golum said:

Dnevnik ludila, 4.2.21;

Osim sto sam bio dobar zaposleni i 6 sati proveo na conf call-ovima i sr...ima i slusao tone gluposti, nesto mi je ipak stiglo pa me diglo iz ucmalosti svakodnevnice (polica je takodje odradila i radi svoj doprinos i dalje jer mi je iznimno lepo kada je pogledam). Da ne tupim previse, slike su dole i sa time je faza 2 zapoceta, a faza 2.1 ce biti stavljanje zvucnika na drugi zid mada i ovako rade zaista impresivno. Zeleo sam ih od trenutka kada sam cuo Liszt i konacno su tu  ...VA Klimt The Music.

Super je kada ti i neko drugi, u ovom slucaju (keva), kaze iz cista mira - pa ovo zvuci mnogo bolje od onih juce :D...

Ццццц

Какве звучнике имаш и још живиш са кевом :P.

Наравно да из мене проговара чиста непатворена љубомора ;). Надам се да ће ти лепо лећи у простор и да неће бити негативних изненађења :thumbsup2.

 

Link to comment
Share on other sites

59 minuta ranije, Dubwiser said:

Pravi izraz za opis tog divnog ludila.

Premisljam se mesecima da se zeznem i probam Lampija, prosto se plasim mogucih zdravstvenih posledica :unsure:    

Imaces za koji dan, dva komada u Bgd sa mogucnoscu zezanja sa lampama pa eto...kusaj - mozda ti se svidi :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...