Jump to content


Stereo sistem


Golum

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Evo nekih express slikica jer se nesto mnogo ne slusa mjuza...sto bi u onoj seriji GoT rekli Winter is coming, a to je podno alpa okidac da se vreme provede napolju dok je jos toplo :-). 

Na prvu loptu sam extra happy jer direktno novi iz kutije sviraju fantasticno. Sve je tu nista ne strci pitko, muzikalno, nisu tamni (sto ne volim) vrlo dinamicno i koherentno - mozda bih rekao da zvuce otmeno. Verujem da ce to jos leci sve na svoje mesto posle nekih 100h rada ali i ovako kao sto rekoh sjajno. 

Iskreno nisam stigao da se igram sa toe-inom i zakretanjem mid/visoke jedinice ali cenim da cu za to sacekati neke bandite koji stizu za par meseci pa da fizikalisu malo ;) (mada ko zna mozda uradim i ranije)...

 

U gacama.jpg

2 ax.jpg

3.jpg

1.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Stigle i poslednje dve kockice za slagalicu u vidu WireWorld Platinum Starlight USB kabla (hvala Filipe na strpljenju) kao i zvucnickog kabla Kimber 12TC terminisanog na obe strane sa WBTom.

WW slusao pre zamene zvucnickog i doneo lepu dodatnu dozu fluidnosti i utegnutosti dok je sa ubacenim Kimberom to sve otislo jos stepenicu gore. Sedim i slusam na najtisem mogucem usled usnilosti proslonedeljne prinove u smislu novog para usiju u kuci :wub: i prosto mi je cisto uzivanje i na ovom nivou glasnoce. 

Nestalo mi je trenutno ideja gde i sta bi moglo bolje tj znam ali nije krupno (jedna dodatna zmija na potezu od IsoTek-a do stekera pa to kada uleti...a do tada drustvo ziveli i uzivajte u potencijalnom miholjskom letu ako ga bude bilo (ovde sneg vec zavejao planine pa se lepo beli) :D

 

12TC 1.jpg

12TC w. WBT.jpg

12TC.jpg

WW-Plat-USB.JPG

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Филип said:

siguran sam da kupovina novih zvučnika nije bila nekakva pretporođajna terapija :D ......

Hvala na cestitkama drugari! :cheers

Da se osvrnem na ovo gore da ne budem sam sebi licemeran - mislim da jeste bila pretporodjajna terapija :D;).

Sto se dB tice - nije losa ideja - izmericu pre sledeceg hranjenja kada je najglasniji :-) ..mozda malo odlozim hranjenje da vidim koliko moze da dobaci u izlivu besa :D

p.s. kimber lego ko samar budali

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...