Jump to content


Stereo sistem


Golum

Recommended Posts

  • 2 months later...

Kao sto napisah u onoj drugoj temi mesto pleja zauzeo CEC pa sam sa ovim potezom za sada potpuno smirio svoje HiFi pretenzije. Tuner je takodje dojezdio na svoje mesto u polici i za njegov finalni izgled tj. izgled kao da je izasao iz fabrike sve zasluge pripadaju drugaru Patasonu kome se ovde javno zahvaljujem ne samo za rad oko tunera nego i za sjajno odradjenu prepravku police. Deki hvala od srca! :loveface

Konacno sam sve i uslikao pa slike slede...

Inace juce vece sam u gostima imao zaista divnu ekipu ljudi na prevashodno druzenju i slusanju u sastavu Patason, ScepanBg, ZoranFTA I Gidjga pri cemu je Gidjga doneo svoj "monster" F3 koji izgleda :oops: (Scepo daj slike), a bogami i svira sjajno. Pozdrav ekipi i nadam se da cemo moci cesce da organizujemo ovakve akcije.

Sve u svemu sistem mi je finalizovan kako sam zamislio i zeleo - svira kako svira (ja prezadovoljan) :wave2 - leprsavo, nenapadno, detaljno, precizno,...

Verovatno bi se jos bolja stereo slika postigla vecim izvlacenjem zvucnika ali to u mom prostoru jednostavno nije moguce tako da...bice jednog dana nadam se kada se preselim u veci stan :wave2

Poz.,

G

post-4172-128511086875_thumb.jpg

post-4172-128511086884_thumb.jpg

post-4172-128511086895_thumb.jpg

post-4172-128511086906_thumb.jpg

post-4172-128511086912_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Da li mi se samo cini ili je pitanje vremena razdvajanja stereo i surround sistema i nabavke manjih frontova za surround? :loveface

:oops::wave2 - jok, taj momenat nije u planu za zimsko/letnje prelazne rokove jer me ne interesuje, a i da me interesuje nema prostora gde bi to moglo da se smesti...

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup2:moon - jok, taj momenat nije u planu za zimsko/letnje prelazne rokove jer me ne interesuje, a i da me interesuje nema prostora gde bi to moglo da se smesti...

Da, da, samo se ti nadaj, tako si pricao i za cd plejer :wave2

Nego, jel neko merio koliko je bilo stepeni u sobi, tj.koliko je F3 bio blizu tacki kljucanja ? :D

I mislim da treba da postavish i sliku klime koja duva u njega, uz A klasu i to postaje deo hi-fi sistema :thumbsup2

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...