Jump to content


Dynaudio Contour 1.4S


pooya

Recommended Posts

Auu Pooya, ravno si se odpravu na to oddaljenost!

Sve skupa 400km, pa još "slippery".

Hu-hu... I ja bih isto to uradio da sam mislio da će mi se svideti zvuÄnici. :banana

Moj rekord je sve skupa 180km zbog hife. Al bilo leto.

Daj, nek nas neko ušije sa još većom kilometrinom!!!

Å to se 15 eur tiÄe i pitanja da li si se "otvorio" neću da komentariÅ¡em jer znam sve.

Mogao si i da ne daš 15 eur, sve zavisi od tvoje osebnosti.

Ja bih isto dao.

Biće drugih prilika.

Uživaj, sve se završilo dobro, mirno i sigurno si došao u topli dom.

Link to comment
Share on other sites

Jbt, koju god temu utvorim dikusija ode u... :banana

Novac sam dao jer su ljudi ovde vremenski "rasprodati". Kad god se dogovaram sa nekim nemcem oko posete pravimo termin za isto i to najmanje mesec dana unapred. Tako je bar u mom slucaju. Imam samo jednog prijatelja nemca (doduse rodjen je i dugo je ziveo u Rusiji) sa kojim imam lezernu komunikaciju i kome mogu otvoreno da kazem ono sto mislim. Elem, taj neko ko treba da mi demonstrira zvucnike je najverovatnije morao da pomera svoje unapred organizovane termine. Pa kad sam rekao prodavcu da mogu samo u toku radne nedelje da dodjem rekao mi je da ce mi za 4-5 dana javiti kad to moze da bude. Dakle platio sam pre svega njegovo vreme, a zatim i njegovu ljubaznost - tip je naime bio jako ljubazan i srdacan. Na kraju, kad sam se uhvatio za novcanik nisam uopste razmisljao zbig cega mu placam, jednostavno sam mislio da je tako ispravno i nuzno. Nemam ja potrebu da glumim nikakvog gospodina, da budem ono sto nisam i ne intereusje me sta ce neko da misli u tom smislu. Najbitinije mi je sta moj sini misli o meni. Ne podnosim da budem etiketiran i okrivljen za stvari sa kojim nemam veze jer mi nepravda nanosi teske unutrasnje povrede ali to je vec neka druga prica.

Sto se salona tice tu je druga prica. Tamo radnici rade za platu i posao im je da usluzuju stranke. Duzni su i da u odredjenom roku (najcesce 15-30 dana) prime robu nazad "ohne wenn und aber", pod uslovom da nije ostecena. E sad sto ima i ovakvih i onakvih kupaca je druga stvar. Ima i onoh koji tu dodju da ubiju vreme. Ali sigurno ima onih koji i po tudjim stanovim ubijaju vreme, slusaju muziku, grickaju semenke...

Inace tema je bila Dynaudio Contour 1.4S...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...