Jump to content


Nova redakcija Hi-Filesa


Ljuba

Recommended Posts

Pozdrav,

imam posebno zadovoljstvo da vam saopštim da je nova redakcija Hi-Filesa skoro pa otvorena :wave2

Naime, nova adresa je Dimitrija Tucovića 146, a novi telefon/fax je 011/2414-700.

Čekamo poslednje komade neophodnog nameštaja, pa da sve bude kako treba.

Redakcija raspolaže jednom sobom za slušanje muzike i jednom manjom za kancelariju.

Stigao je ADSL, novi komp sa legalnom Vistom :wave2, preneo sam moj HiFi, i sada nedostaju samo sitnice.

Siguran sam da će nam veći prostor i bolja organizacija doneti i kvalitetniji časopis.

Offtopic: BTW kažu da je otvaranje firme komplikovano, čekajte tek da vidite šta je selidba, papirima nikad kraja

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,

imam posebno zadovoljstvo da vam saopštim da je nova redakcija Hi-Filesa skoro pa otvorena :wave2

Naime, nova adresa je Dimitrija Tucovića 146, a novi telefon/fax je 011/2414-700.

Čekamo poslednje komade neophodnog nameštaja, pa da sve bude kako treba.

Redakcija raspolaže jednom sobom za slušanje muzike i jednom manjom za kancelariju.

Stigao je ADSL, novi komp sa legalnom Vistom :nerd, preneo sam moj HiFi, i sada nedostaju samo sitnice.

Siguran sam da će nam veći prostor i bolja organizacija doneti i kvalitetniji Äasopis.

Offtopic: BTW kažu da je otvaranje firme komplikovano, Äekajte tek da vidite Å¡ta je selidba, papirima nikad kraja

Link to comment
Share on other sites

Lepo! Spisak ovogodiÅ¡njih uspeÅ¡no obavljenih poslova sve je duži. Iskrene Äestitke! :wave2:wave2

Da donosim muÄenicu, ili da menjam?

Å to se selidbe tiÄe, pa angažujeÅ¡ ljude... :nerd

P.S.

Mala teorija zavere:

Crni je izgleda pre svih imao informaciju o selidbi... pa brže-bolje promenio nik... :blah

P.P.S.

tu det tu tu tu :heat

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...