Jump to content


Hi-Files 26 u prodaji od utorka 04. novembra


Ljuba

Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

posle vise meseci kupih i ja hifiles da se malo zanimam i da ne njamke stalno na prazno

pa sta ja znam...nije lose

dosta od prikazanih uredjaja sam i sam cuo, pa se sa recenzentima ni malo ne slazem, ali bar je lepo napisano

ubedljivo najbolji tekst je Remek delo od velibora...bravo majstore

ostali i dalje pisu 2/3 teksta istorijat firmi koji znamo napamet, a tek 1/3 teksta je predmet testa

a sto se tice PM-a ipak je ispao blam..sorry narode

taj zvucnik dugo posedujem i sve sto je napisano u ovom broju karakterise ga od prvog dana-manje vise, bar na mojoj elektronici

sve u svemu dobar broj, ima za svakoga po nesto

Link to comment
Share on other sites

JBL LS 40!!!!!

Crni, pa nisi valjda mislio da cu da Te razocaram i izaberem nesto drugo sem "svadbarskog" zvucnika :crno-na-belo.

Salim se, sa dobro uklopljenim sistemom LS 40, po mom misljenju, svira mnoooogo bolje nego sto kosta... a nazalost kosta vise nego pre jer je dolar skocio.

To je moj favorit u klasi do 1200 EUR, ali ne znaci da nece sutra da bude neki drugi...

Da ne zaboravim, LS40 nije bezgresan, a njegov zvuk je.... (procitajte u casopisu, ubice me Ljuba).

Link to comment
Share on other sites

jao bre zoki, ala se nama razlikuju ukusi

sad kad sam citao reportazu setio sam se da sam ga cuo na sajmu i u toj sali je bio najgori zvuk, sto nikola lepo i kulturno kaze bilo je mesta za sedenje na pretek, a ja bezobrazno kazem ljudi su bezali odatle. pa i onaj nagradjivani jbl je grozno zvucao.

mozda sa nekim dobro uklopljenim sistemom...ne znam

Link to comment
Share on other sites

ne pratis fabulu teme :screwy

negde sam vec napisao da mi je dejan doradio PM i da je zvuk nesto bolji ali nista spektakularno

e sad, da li je on jos nesto radio i doradio, ne znam. bio sam kod njega pre 3 nedelje ali nam je tema razgovora bila nesto sasvim drugo. tako da ove moje PMove sigurno dugo neces videti na oglasu (sem ako se ne pojavi SM ili GP sto je malo verovatno). jedno je sigurno, PMu treba strahovito pojacalo u to sam se uverio probajuci neka i tu je jako velika promena zvuka na bolje, pa ce i moja nadogradja sistema ici u tom pravcu. nadam se da ce mi scepanBG izaci u susret i da probam krell kav400, a zelja mi je i da probam lyngdorf2175. naravno, tu je i dayens ali o tome ne mogu da pricam jer se radi o potpuno novom proizvodu.

Link to comment
Share on other sites

Ajmo ovako... Recimo da je Dejan poslao kutije razlicitim novinama na recenziju, troje njih ga urnisu recenzijom, jedan pohvali. Hoće li on posle odraditi nove verzije da udovolji nezadovoljnima, a ostaviti i staru verziju? Hoće li imati 16 razliÄitih verzija kutija?

Drugo, da li Hifi Files poseduje etalon za testiranje kutija?

Treće, da li proizvoÄ‘aÄ veruje svojim uÅ¡ima ili uÅ¡ima nekog ko je ustao na levu nogu?

Cetvrto, sta je sa kupcima koji su kupili poluproizvod, jesu li prevareni?

Peto, sta ako recenzent ima "loše uši" pa je ukakio dobar zvucnik?

Verujem da je cilj bio da svima bude dobro, ali je mnogo loseg odavde proisteklo. Moglo se to odraditi na potpuno drugaciji nacin.

Zaista mi je zao sto se ovo dogodilo, zaista...

Boban

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...