Jump to content


Lepak za plastiku


ZoSo

Recommended Posts

Da li neko zna gde moze da se nadje lepak za plastiku koji lepi bolje tj jace od super lepka. Pitreban mi je da zalepim jedan plasticni deo od antene (drzac antene) na sony icf-7600d radiju. Pokusao sam super lepkom ali nije moglo posto je plastika masna a i sila kojom se deluje na taj deo prilikom okretanja/izvlacenja antene je dosta velika te mi zbog toga treba neki mnoogo jak lepak.

Link to comment
Share on other sites

Kakva je to "masna" plastika? Svojevremeno sam, opravljajući kaset-dek, dvokomponentnim lepkom zalepio za metalnu osovinu plastiÄni deo koji je pod konstantnim pritiskom dosta jake opruge. Verujem da to stoji tako i posle dvadeset godina (nisam ga palio poslednjih desetak).

Link to comment
Share on other sites

Сви ти цијаноакрилни лепкови Ñу добри Ñамо у Ñлучају када Ñу Ñвежи и тек отворени.

Препоручујем да Ñе поÑле употребе плаÑтични дозатор добро обрише, паковање добро затвори и окрене наопачке.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Сви ти цијаноакрилни лепкови Ñу добри Ñамо у Ñлучају када Ñу Ñвежи и тек отворени.

Препоручујем да Ñе поÑле употребе плаÑтични дозатор добро обрише, паковање добро затвори и окрене наопачке.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Kojim lepkom da lepim ovu plastiku, oznacenu na slici?

p1207101849.th.jpg

Nije masna, a od kog je materijala ne znam.Koristio sam bison dvokomponentni 5min i nisam zadovoljan, drzi neko vreme i onda opet pukne lepak, a kasnije moze da se odvoji od plastike ostrim predmetom.

Koristio sam i kombinaciju sa lemilicom ali negde radi negde ne, mislim na neko drugo parce plastike ne na tom ramu, a drugom mestu.

Hocu da zalepim i da bude stena na tom mestu. Razmisljao sam da izbusim i po rupu sa svake strane gde se lepi, ali kontam da ako je lepak los da ni to nece vredeti?!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...