Jump to content


Koji Browser koristite ?


mrcelavi

Recommended Posts

Chrome koristi sistemski proxy, znaÄi onaj koji je podeÅ¡en u IE, i podeÅ¡ava se kroz onaj "okasti kljuÄ" u gornjem desnom ćoÅ¡ku, pa Options, pa "Under the Hood" opciju. Nekome zgodna opcija, jer ne mora ponovo da podeÅ¡ava već jednom podeÅ¡eni proxy, drugome nedostatak, jer ne može da ima razliÄita podeÅ¡avanja u razliÄitim browserima, stvar ukusa, rekao bih... InaÄe, novi Firefox 4 se do sada pokazao odliÄno, blazing fast & zero crashes so far, za razliku od Chrome, koji inaÄe takoÄ‘e rado koristim, i to joÅ¡ od prvih rudimentarnih verzija koje su izgledale i radile k'o da su ga deca pravila na Äasu OTO-a...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

chrome vec neko vreme, pre toga mojzilu, jos pre toga operu...

opera postala prespora spram mojzile, a onda je dosao hrom i pojeo "sitnu djecu"

cuo sam da se firefox dosta poboljsao, ali sad ga koristim kao sekundarni browser za ovih par sajtova koje hrom ne moze da otvori zbog strucnosti administratorskog tima koji je napravio sajt kompatibilan sa Firefox-om i IE

Link to comment
Share on other sites

Ode na beta 6...

I ja sam jedno vreme bio na beta listi, ali su nove verzije (očekivano) patile od dečijih bolesti, pa sam se posle nekog vremena smorio i vratio na komercijalne verzije.

FF 5ica leti.

:thumbsup2

Četvorka je bila blagi užas, nešto su opasno zabrljali čim su odustali od peglanja i brže-bolje skočili na 5.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...