Jump to content


Å ta ste udomili u 2012. ?


prophet

Recommended Posts

Juce uzeo od kuma doslovce na "pocek" ;-) spravicu Lenovo Q180 http://www.lenovo.co.../q-series/q180/ .

Ideja je da mi sluzi kao HTPC (vec instalirao XMBC :thumbsup2 ) kao i da na njega instaliram Squeeze media server odakle bih povlacio muziku na SB Touch. Sledi par dana zezanja ali su inicijalni utisci superica - me very happy...

A da - izgleda SJAJNO - pravi ukras na polici...

Poz.,

G.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 575
  • Created
  • Last Reply

Evo iskreno malcice sam se igrao juce i prekjuce i zaista ne mogu da kazem da je iole bucan...do duse i ja sedim na nekih 2-3m od njega pa mozda i to odaje utisak tisine.

U svakom slucaju besuman nije ali je nivo buke zaista mali.

Poz

Link to comment
Share on other sites

Ja ne verujem,al' pivo ne pijem...Na USB-u ti sigurno neće bolje svirati ,i to si ,pretpostavljam,znao ako si se obavestio o mogućnostima istog..

Doduše moj LM3 ima 2 x opa2111 i Mundorfe na izlazima,ali mislim da to nema veze...

Pretpostavljam da ne veruju ni Å¡uca, ni surokovl ,ni anubis,ni sindex...Leonardo,mislim da nije svoju sklopio...Ali da se i ova tema ne bi pretvorila u fight kao sa Lampucerom ,prihvatam da sve svira bolje od LM3 DAC-a.

Over and out

Link to comment
Share on other sites

Ugrabio sam nesto vremena posle rucka i na prvu loptu mogu reci da je zvuk malo drugaciji na LM3 nego na STX. Mozda treba da dam nedelju dana da se usvira dac ili moje usi.... ali ovako zvuk na LM3 dosta je dobar, nije sada razlika nebo i zemlja sa STX ali mi je nekako zanimljiviji. Ipak, STX ima 2111 i QED Reference 1 a LM3 ima 627 i Kimber Hero. Videcu na dalje ali ovaj dac ostaje. Za pravi test trebam biti odmoran i voljan a ovo je bilo daj da cujem dok sam unutra.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...