Jump to content


Traži se muzika iz TV špica


Willi Studer

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Pozdrav svima,

registrovao sam se na forum jer vidim da ima poznavalaca exYu emisija.

Duze vremena trazim spot  koji je isao kao odjavna spica na nedeljnom popodnevu JRT (ex YU)sa poÄetka '90-ih.

Devojka na plazi menja kupace kostime pokusavajuci da skrene paznju tipa koji je ignorise

Hvala unapred

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Da li neko zna kako se zove pesma, ne mogu da je naÄ‘em na youtube-u, poÄinje sa oko Å¡est udaraca bubnjeva, a onda malo klavir, a onda ide solaža saksofona (klavir je i dalje u pozadini)? Izgleda kao da muzika ,,opisuje" Las Vegas ili neki grad, a mislim i da je ta stvar bila u nekim emisijama i tv Å¡opovima, ako se ne varam pre mnogo godina kad je (ako se ne varam) ÄorÄ‘ević, ne znam mu ime, reklamirao Yoga Lunch (mislim da je to bilo na Palmi). Nije niÅ¡ta hitno. Unapred hvala!

Link to comment
Share on other sites

Mislim, hteo sam da kažem da negde pred kraj pesme prestaje ,,delovanje" saksofona, a onda ide akustiÄna gitara. Ritam bubnja i klavir se Äuju do kraja pesme. Bubanj pravi ponavljajuće ritmove, a klavir isto tako. Negde pre saksofona se Äuje i sintisajzer, a možda i u toku saksofona i gitare.

Link to comment
Share on other sites

Hvala!

izvinjavam se na offtopic,ali za mlaÄ‘e Älanove foruma koji možda nisu Äuli,ABBA je u svoje vrijeme financijski bila najjaÄi Å¡vedski izvoznik,jaÄa i od tada užasno jakog Volva,a njemaÄka televizija po pravilu svake nove godine puÅ¡ta snimke njihovih   koncerta

Link to comment
Share on other sites

izvinjavam se na offtopic,ali za mlaÄ‘e Älanove foruma koji možda nisu Äuli,ABBA je u svoje vrijeme financijski bila najjaÄi Å¡vedski izvoznik,jaÄa i od tada užasno jakog Volva,a njemaÄka televizija po pravilu svake nove godine puÅ¡ta snimke njihovih   koncerta

Znam neÅ¡to o Abbi, moja mama ih obožava, priÄala mi je poneÅ¡to o njima. Imali su hitove kao ,,Waterloo" (pesma-pobednik na Evroviziji), ,,Money, money", ,,Chiquitita", ,,Gimme, gimme", ,,You can dance" and ,,Winner takes it all". Obožavam te stvari. DoduÅ¡e, za ,,I do, I do" nisam Äuo doskora.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...