Jump to content


AV Impuls


brca

Recommended Posts

Postovani forumasi,

Posto vidim da se polako stvaraju zbunjujuci faktori na forumu, koristim ovu priliku da, a i na ljubazni zahtev administratora, ovim zvanicno objavim otvaranje novog saloona HI-FI audio-video uredjaja na nasim prostorima, pod nazivom AV impuls. Zvanicno otvaranje je predvidjeno za 10. septembar, naravno ove godine. Neki su verovatno vec primetili na gornjem baneru, da cemo ucestvovati i na predstojecem HI-FI show-u u terminu 20. i 21. septembar.

Sve, tj. bolje receno, vecinu potrebnih informacija mozete dobiti na

Link to comment
Share on other sites

koliko vidim ovde se radi o nekom udruzivanju kapitala ili dokapitalizaciji :D

pa brko, brzo si od zbunjenog hi-fi pocetnika postao distributer...svaka cast

ja od sada ocekujem od tebe konstruktivnije postove a manje zafrkancije

Crni, sta reci, trudicemo se, ali samo da znas, zafrkancije mora da bude :order

Link to comment
Share on other sites

Neka je sa srecom. Predpostavljam da je gospodin S. Krga ojacao ekipu. Uvek mi je bilo prijatno da svratim i dok ste bili u Zemunu. Veoma ljubazan a istovremeno nenametljiv pristup, koji je meni licno veoma odgovarao. Nadam se da se vidimo u sto skorije vreme.

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Neka je sa srecom. Predpostavljam da je gospodin S. Krga ojacao ekipu. Uvek mi je bilo prijatno da svratim i dok ste bili u Zemunu. Veoma ljubazan a istovremeno nenametljiv pristup, koji je meni licno veoma odgovarao. Nadam se da se vidimo u sto skorije vreme.

Pozdrav

Ojacanje je maksimalno. Izvolte u gostima :screwy

Link to comment
Share on other sites

E, da - evo jos jedna sugestija:

Cesta tema rasprava - cenovnici :screwy. Stavite cenovnik na sajt. Zatim, posaljite i Ljubi kopiju da stavi u casopis :lol:. A konacno, mozete lepo i da stavite i na forum, dok to ne sredite :wink:. Cisto da se malo informisemo.... I mozete i da odgovorite na moje prvobitno pitanje: Primate li kartice ili ne (Visa, Master....).

Link to comment
Share on other sites

E, da - evo jos jedna sugestija:

Cesta tema rasprava - cenovnici :lol:. Stavite cenovnik na sajt. Zatim, posaljite i Ljubi kopiju da stavi u casopis :wink:. A konacno, mozete lepo i da stavite i na forum, dok to ne sredite :lol:. Cisto da se malo informisemo.... I mozete i da odgovorite na moje prvobitno pitanje: Primate li kartice ili ne (Visa, Master....).

Sve sto si teo, bice.

Nesto vec jeste, a nesto za koji dan, Naravno da primamo i kartice, Pa ovo je 21. vek. :screwy;):D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...