Jump to content


AV Impuls


brca

Recommended Posts

budimo ozbiljni. nego kad već držite gramofone jel imate, ili možete da nabavite project ipod dock? al' stvarno ozbiljno pitam :lol: i kolko para naravno...

onaj arcam idock nije loš, ali nema daljinski, a baš mi se ne kupuje arcam solo samo zbog toga :D

i da, ako radi sa ipod classic od 160g :bounce

Link to comment
Share on other sites

budimo ozbiljni. nego kad već držite gramofone jel imate, ili možete da nabavite project ipod dock? al' stvarno ozbiljno pitam :lol: i kolko para naravno...

onaj arcam idock nije loš, ali nema daljinski, a baš mi se ne kupuje arcam solo samo zbog toga :D

i da, ako radi sa ipod classic od 160g :bounce

:D

Za ovakve stvari PP, telefon ili poseta salonu.

Link to comment
Share on other sites

Ako se ne varam, 160g nije cena vec 160 GB ( znaci memorija Ipod-a ).

Arty je sasvim korektno postavio pitanje i trebalo bi da moderator ( citaj Chowek ) prethodno proveri post, pa tek onda da daje opomene. :lol:

Ne, nije korektno postavio pitanje - o cenama uređaja se ne raspravlja ovde. Za to postoje "Mali oglasi" ili PP ili telefon ili... I ne znam o kakvim se opomenama radi - niko nije dobio nikakvu opomenu, samo sam u skladu sa pravilima skrenuo pažnju da se ne zalazi previše u detalje (čitaj cena) da ne bih bio prinuđen da editujem ili brišem postove.

BTW, ako nastavite da preispitujete moju odluku, napucaćemo bar dve strane offtopica...

Link to comment
Share on other sites

budimo ozbiljni. nego kad već držite gramofone jel imate, ili možete da nabavite project ipod dock? al' stvarno ozbiljno pitam :lol: i kolko para naravno...

onaj arcam idock nije loš, ali nema daljinski, a baš mi se ne kupuje arcam solo samo zbog toga :D

i da, ako radi sa ipod classic od 160g :bounce

Ako ga ProJect pravi sigurno moze da se nabavi a dal` radi sa iPod 160Gb to moramo da pitamo. Jel da pitamo?

Link to comment
Share on other sites

Zasto je vecina Spendora deklarisana na 60hz iako kabinet nagovestava vise od toga. Kako je u realnosti, sto se tice bass-a , cisto opisno...

Hvala

Zaista ne znam zasto ih tako deklarisu, ali cinjenica je da, na osnovu nasih empirijskih posmatranja i testova (pre svega mislim na nicSo mmerHa "golden ear" :bounce ), ovi zvucnici svakako silaze skoro do podruma (2. nivo) ili u prevodu do 35-40 Hz.

U stvari, mislim da je najbolji nacin da se ovo proveri, tvoje prisustvo u AV Impulsu, pa da zajedno resimo to pitanje.

Link to comment
Share on other sites

Bio, cuo, video, ce dodjem opet... Mladjani Brca je bio vise nego ljubazan da se potrudi da prikaze sve u ovom prijatnom prostoru za slusanje...

Slusao se Spendor sto je i bio cilj posete , posle Omega sa Lebenom.

Spendor bi preporucio svima koji vole da uzivaju u muzici, ali onako da se opuste i da slusaju. U poredjenju sa recimo Sa Proacom ili Totemom ovo je po meni ,za moje usi naravno, dosta prijatniji zvucnik. Dosta prostora, basa za malu kutiju i prirodnosti instrumenata. Jednostavno mali kralj zvucnika za audiofilsko slusanje do kasno u noc, kako tiho tako glasno.

LebenΩ, sta reci, do sad nisam voleo FR zvucnike ali ova kombinacija je stvarno jedna od boljih kombinacija koje sam cuo a zasnovana je na lampama, a po toj ceni! (znaci ne racunamo AR , Ongaku itd ) :)

Sve u svemu, jako prijatan ambijent, docicemo opet . :heat

pozdraW

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...