Jump to content


Predlozite mi dobrog ortopeda na VMA


nkrgovic

Recommended Posts

Molim sve koji su imali bilo kakva iskustva sa ortopedskom hirurgijom na VMA da ih podele sa mnom, ovde. Neko jako blizak treba na VMA da ima operaciju kuka, i treba nam hitno preporuka za dobrog ortopedskog hirurga. Preporuka nam treba samo za lekare na VMA, i to nekog hirurga za koga znate da je uspesno radio takve operacije. Ako bilo ko ima konkretna iskustva, bilo licna, bilo nekog iz porodice znacilo bi mi da da konkrente preporkuke. Hvala unapred.

Link to comment
Share on other sites

Znam doktora Ignjatovica, bio je nacelnik hirurgije na VMA ali mislim da je sada u penziji...

Inace, iskustvo moje prijateljice iz 1999 godine je sledece - U civilnoj bolnici joj postave groznu dijagnozu (neizlecivo, jos godinu-dve zivota...) i ja je nateram da ode na VMA. Tu su joj uradili neke genetske testove koji su kostali 1000dm ali joj nisu naplatili ni dinar i postavili pravu dijagnozu. Izlecili su je sa dve injekcije i mesec dana brufena.

Dakle, uglavnom u sve njih mozes da imas poverenja jer tamo ne radi bas svako...

Link to comment
Share on other sites

I otac i majka su mi u doooobrim godinama operisali kuk (ćale pre mesec dana, a uskoro mora i drugi),

i ako se nesto radi rutinski onda je ovde to.

Veruj mi, da je PRE operacije najbitnije da psihiÄki pripreme PACIJENTI.

U ortopede mozes da imas puno poverenje.

Isto ti je vazno da POSLE operaciije obezbediÅ¡ BRZO banjsko leÄenje, za par dana po izlasku iz bolnice jer od njega najviÅ¡e zavisi brzina oporavka, a sada je sezona takvih operacija.

Link to comment
Share on other sites

Ortopedija nije nesto sa cime bi se VMA mogla pohvaliti,za razliku od nekih drugih grana medicine u kojima jos uvek drzi korak ili je prva(mada je takvih sve manje sto je u principu dobro jer zasto da vojnici i njihove familije budu bolje leceni od nas smrtnika a da mi to placamo od poreza?!). Preporucujem Banjicu,pa klasu ispod KCS,pa onda ogromna rupa pa svi ostali.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...