Jump to content


Upravo kupljeno/naruceno .... CD/LP/...


ninja

Recommended Posts

Gledao sam :D ,ima interesantnih stvari...i otkrijem da ima novi Keith Jarrett "My foolish heart" u trio formaciji:banana od pre par dana...

my foolish heart ce to morati kupiti :D

Mozemo se dogovoriti, razgledaj i skupljaj pare, a ja cu ih naruciti pred polazak na odmor i isporuciti ih licno :talasi

... ili ih poslati preko neke isporuke rezervnih dijelova .... ili mozda neko od tvojih dodje ovde kod mojih pa ponese usput :bacanje

Link to comment
Share on other sites

Thanx ninja,vrlo lep gest od tebe :bacanje ,obicno dealeri kasne sa novim ECM-ima ovde nekih 7-10 dana od dana objavljivanja pa bude i ovde...

Malo se ja sutra posle posla prosetam po gradu :talasi

Ako pogledas malo bolje, Megastore ti daje opciju da biras odakle ces CD, Eu, USA, Japan, ...! Ne za svaki CD ali za njih podosta.

Ja se ubi trazeci taj LP kad ono samo ima CD :D

Evo ti lista sa 257 ECMova:

http://english.megastore.se/template/ne ... catid=AUDI

Link to comment
Share on other sites

Bas sam to listao,da vidim ima li sta od tih novih ECM-a na LP...hebiga presli su u CD roulez i oni,mada u neku ruku razumem,...Jarrett,complete blue note recordings,88 eura=6cd,svaki cd sa preko 70 minuta muzike,to bi na LP bilo 7 duplih albuma,ili 14 simplih,cena bi bila "paprena" :bacanje

Proveravao sam,ima vec i ovde :talasi

Link to comment
Share on other sites

re ninja:jesi uzimao standardni bitches brew,ili onaj complete session od 4 cd-a?

Standard, 2CDa! Tek kad sam dosao kuci vidio sam da ima kompletni sa 4 (ali ne tu u prodavnici gdje sam uzeo)

A ovaj Keith Jarret-ov koncert mi je tako dobro sjeo da se vrti vec 2 dana bez prestanka! :banana (mali mi je prehladjen pa sam sa njim kuci i uzivam u muzici)

Link to comment
Share on other sites

Muslio sam uzeti i My foolish heart ali posle slusanja u prodavnici sam odustao. Nije mi nesto sjeo.

Isto tako ovaj novi Plant/Krauss Raising Sand sam odlucio da kupim ali posle preslusavanja sam odustao. Meni je previse "soft country" i ni jedna pjesma mi se nije svidjela nesto iznad prosjeka. Mozda ga posle uzmem kad pojeftini ali sada nije vrijedan te pune cijene.

Link to comment
Share on other sites

Standard, 2CDa! Tek kad sam dosao kuci vidio sam da ima kompletni sa 4 (ali ne tu u prodavnici gdje sam uzeo)

A ovaj Keith Jarret-ov koncert mi je tako dobro sjeo da se vrti vec 2 dana bez prestanka! :) (mali mi je prehladjen pa sam sa njim kuci i uzivam u muzici)

Vidi nije neka katastrofalna razlika,muzicki je tu nabaceno par stvari sa ostalih njegovih snimaka iz tog perioda koji su objavljivani po drugim albumima..Big Fun,On the corner itd..,kao da si umesto jednog spila karata,koristio dva..mislim da ima na tom 4 strukom svega par stvari koji su "prije neobjavljen" muzicki materijal..recimo "Wooden ships" D.Crosby-ja :bounce je takav ako se dobro secam sad ovako s posla :bounce

Vredi vise zbog "booklet"-a u kojem se mogu naci puni podaci o redosledu solo deonica,ko kada gde+opisu celog tog Miles-ovog perioda,sta se desavalo tada oko njega

Vidi Jarrett-ov Carnegie Hall,u nekim momentima podseca na "köln.."BTW on nije za slusanje tamo po radnjama,mnogo je to dublje da bi se moglo oceniti na brzaka...

Melody at night smo pustali letos u svecanoj sali pri vencavanju jednog naseg dobrog drugara na opste zadovoljstvo rodbine,prisutnih..svega par ljudi je znalo sta to tamo tako lepo svira u pozadini :banana

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...