Jump to content


Upravo kupljeno/naruceno .... CD/LP/...


ninja

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Napokon na vinilu.Wild wood- a nigde ni za lek po normalnoj ceni,rasprodato svugde pa kreće zelenasenje.Jedan je fan iz publike čak Wellera na jednoj klupskoj svirci pitao kad će novi tiraž.Ovaj mu se nasmejao,pa rekao da pojma nema-al' zato će da mu otpeva sve sto zna da odzviždi.Njegov je jedan od koncerata na kojima bi obavezno da se ponovo nađem.Večeras spešl najt: unpacking Paul Weller vinil!

C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_imagesNQDKD5R6.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
14 sati ranije, D Agostino said:

Da li neko ima Pop Masina Na Izvoru Svetlosti Atlantide  lp,kakav je snimak.Naisao sam na kritike o ovoj izdavackoj kuci iz Austrije.

Ja od "Atlantide" izdanja Pop mašine imam albume "Kiselinu" i "Na izvoru svetlosti" i, ako se uzme da je master za ta dva izdanja rađen sa originalnih ploča iz '73. i '75, što se mene tiče, besprekorno su rezani...

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, D Agostino said:

Imam Na izvoru svetlosti ne raspakovan neko vreme.Citao sam kritike na racun ove kuce pa mi se ne otvara lp.

Onda ga prodaj i za te pare kupi Antologiju 1972-1976, ona je nešto najkompletnije od njih.

Jes' da je kompilacija kod Multimedia-Music nemalih 1.700 dinara, ali za te pare dobijaš knjižicu u tvrdom povezu i, ako si taličan kao ja, bonus CD sa Originalnom Kiselinom, onakvom kakvom su članovi grupe želeli da zvuči, ali se PGP-u taj zvuk nije svideo, pa su ga smekšali...

Link to comment
Share on other sites

Nema na vinilu kupio sam neka reizdanja /Croatia/ i jos neka.Ovo novo i ne slusam osim domaceg jazza njih imam na orginalnim diskovima.A ono ostalo i nema na vinilu,stariji domaci rok.Imam vrlo malo rezanih ono sto ne mogu da nabavim.Inace ne kupujem cd izdanja.Ne pamptim kada sam kupio zadnji cd a i narezao nesto.Kupujem iskljucivi vinile.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...