Jump to content


Upravo kupljeno/naruceno .... CD/LP/...


ninja

Recommended Posts

bejah u Evropama 10ak dana, naravno uvek kupim neku muziku za poneti. U Briselu sam video poprilicnu kolicinu prodavnica ploca (polovne i nove), izbor je sirok ali se vinyl renesansa dobro i naplacuje pa su polovne ploce od 10+ eura sto ubraja i one primerke koji se kod nas nabavljaju za 350+ dinara. U najboljem slucaju se moze iz gondole kupiti krs za 5eur svaka cetvrta je besplatna. Nove ploce kostaju kao i novi diskovi. U Amsterdamu nisam video ovakve prodavnice(verovatno nisam nabasao) ali videh nekoliko hi fi prodavnica opremljenih kao apoteka. Naravno, cene su vece i do 50% nego da iste brandove nabavljamo ovde ali je izbor nenadhebiv. Prodavci jako ljubazni i predusretljivi. Ima i nekih brandova za koje mi ne znamo ni da postoje ali cene govore za sebe.

na kraju sam se vratio sa ovim:

51Im6ID56oL._SL500_AA300_.jpg

51VGLeatQWL._SL500_AA300_.jpg

1257800874_1257782106_front-.jpg

i jos par komada PJ Harvey.

uh...to je extra P.J na vinylu.

Link to comment
Share on other sites

i jos par komada PJ Harvey.

Nadam se par starijih albuma, mada može sve - zavidim ti na kupovini.

U Pinball Wizardu imaju White Choke, album koji mi je bio nepodnoÅ¡ljiv u vreme kada se pojavio, a sada sam, nakon par sluÅ¡anja pojedinih sekvenci spreman možda i ceo album da Äujem.

Vidi moj današnji pazar:

51bpo%2ByQb6L._SL500_AA240_.jpg

Jugotonov vinil, praktiÄno nov. Nikada ga nisam imao, u ono vreme kupio sam cd.

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da ti kažem gde - morao bih da te ubijem onda.

Ima joÅ¡ negde verovatno, ne mislim da je ovo neka retka ploÄa.

Imao sam i ja vlažne snove.

i prijateljicu koja liÄi :cool:

Dakle ne mrem vjerovat...Ono zaletim se da odgovorim da sam imao "prijateljicu" koja je pljunuta ona, kvotam i vidim sakriven tekst. Isprepadoh se da nije možda Ljuba ubacio neki novi softver koji Äita misli...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...