Jump to content


Vicevi


ninja

Recommended Posts

To je opÅ¡te mesto u literaturi srednjeg veka, Äak su se koristile iste metafore, ali se o tome govori i u uvodnom poglavlju Platonove "Države", hiljadu i po godina ranije.

"O Bože, Å¡ta da radim i Å¡ta da piÅ¡em, kad je sve već reÄeno i sve napisano?" - mrzovoljni komentar smorenog egipatskog pisara nadjen u tekstu iz drugog ili trećeg milenijuma pre nove ere.

Link to comment
Share on other sites

Komšija, ovo je totalno suludo

TragiÄniji i od same Äinjenice da nastavnik/ca nije Äitao/la sastav je prvi pasus u kome su crvenom bojom podvuÄene tri apsolutno pravilno napisane reÄi. Profesor jezika možda može da dozvoli sebi da bude lenj, ali baÅ¡ nepismen... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Došao novi general na dužnost u tvrdavu Legije stranaca u pustinji. Krenuo već prvi dan u obilazak tvrdave

i dok je obilazio ugleda mazgu svezanu za stub. Upita on najbližeg stražara cemu služi ta mazga.

- Gospodine generale, mazga je za zabavu vojnika! Znate kako je, dugo smo tu bez žena, pa...

- Pa onda joj sredite malo to mesto, napravite joj nadstrešnicu i slicno! - naredi general i ode dalje.

Nakon mesec dana u pustinji ni general nije mogao viÅ¡e izdržati, pa Å¡ta će - kud' ce, odluÄi se i on malo zabaviti s mazgom.

Naredi stražaru da je drži, a on obavi posao. Dok se oblaÄio, olakÅ¡an i zadovoljan, upita stražara:

- Reci mi junaÄe,rade li obiÄni vojnici to ovako kao mi generali?

- Pa ima razlike,gospodine generale.. ObiÄni vojnici zajaÅ¡u mazgu i odjaÅ¡u do obližnjeg naselja u kojem je javna kuća!

POUKA:

I kad misliš da sve znaš, iako si šef, pitaj i traži pojašnjenje jer tvoja logika ne mora biti uvek ispravna!

Link to comment
Share on other sites

Zaustavlja saobraćajac vozilo koje je projurilo na crveno svetlo. I taman da zatraži dokumenta, kad unutra njegov šef:• Dobar dan šefe! • Šta dobar dan idiote, zašto si me zaustavio?!• Pa, šefe, prošli ste na crveno.• Pa šta ako sam prošao na crveno, valjda vidiš da žurim!!• Ma vidim šefe, nego proći će neka budala na zeleno ima da vas ubije na mestu.

Link to comment
Share on other sites

Zaustavlja saobraćajac vozilo koje je projurilo na crveno svetlo. I taman da zatraži dokumenta, kad unutra njegov šef:• Dobar dan šefe! • Šta dobar dan idiote, zašto si me zaustavio?!• Pa, šefe, prošli ste na crveno.• Pa šta ako sam prošao na crveno, valjda vidiš da žurim!!• Ma vidim šefe, nego proći će neka budala na zeleno ima da vas ubije na mestu.

nemoj Zeon (ljubitelj policije i veeeeeeeliiiiiki fan Ivice D :evil: ) da procita

Link to comment
Share on other sites

Sedi devojka u autobusu, sluÅ¡a muziku, kad ulazi neki deda.Stane pored devojke i kroz pet minuta poÄne standardnom forom..PovuÄe je za rukav i veli: * -'Ajd, ustani da ja sednem, mlaÄ‘a si.- OtkaÄi, budalo matora, kaže devojka ni pogledavÅ¡i starca. - J**** ti mater i oca da ti j****, j**** ti sestru i tetku i strinu i sve po spisku da ti j****. A devojka ce onako opuÅ¡teno:- Kad možeÅ¡ toliko da j****, možeÅ¡ i da stojiÅ¡.

Link to comment
Share on other sites

I koj jeste i koj nije od Niš, ne može da smeta...

DŽEPNI REČNIK MANJE POZNATI IZRAZI

Uredio sam si život ki svinja baštu.

Će te pocepam ko peder Plejboj!

Ću te iznabadam ko seljak pritke u paradajz!

Ću te zgazim ko FAP žabu!

Izduo se od alkohol ki pÄelarski pripravnik.

* 1986. година. Прво полетање Ñа нишког аеродрома.

СтјуардеÑа: - Лејдиз енд џентлменÑ, немо Ñи јебете матер да рипате по авион, јер није ш'афен него лепен...

БОЉЕ КИЛОМЕТРИ У ÐОГЕ, ÐЕГО СÐÐТИМЕТРИ У ДУПЕ.

КО БÐТИÐУ ÐОСИ, ТРИ ЈЕЗИКРПРИЧÐ.

ИЗГИÐУСМО КО ÐœÐЧИЋИ ÐРСÐПУЊÐВУ ДÐСКУ.

Iscerio zubi ko zgaženo kuÄe.

Napalio se ko dabar na kubik drva!

...ko bubamara na 'ektar detelinu!

Ima da izginemo ko Vlasi na ringišpil!

"ZA OVU PAMET Å TO IMAM, MALO SAM DOBIO BATINE OD MILICIJU"

TOLIKO SAM JEO GOVNA DA NEĆU... DA MI JE SAD GLUPO DA OĆU!

ĆE IZGINEMO KI MANCHESTER!

TAJ TVOJA GLAVA NIJE ZA DVE NOGE.

KOG ŽANDARI TEPAJU.......... TAJ I POŠTARU LJUBI RUKU.

UBACUJE SE K'O CIGANÄŒE U KONTEJNER.

Link to comment
Share on other sites

OdoÅ¡e Mujo i Fata u London, i sedoÅ¡e u taxi. Pita ih vozaÄ:

• Where are you coming from?

• From Bosna! - odgovori Mujo.

• Šta kaže, šta kaže? - pita Fata Muju.

• Pita odakle smo, ja kažem da smo iz Bosne - objasni joj Mujo.

...• Which town? - opet će vozaÄ.

• Sarajevo - odgovara Mujo.

• Šta kaže, šta kaže?

• Pita koji grad, ja kažem Sarajevo.

• I had the worst sex in Sarajevo - nastavi vozaÄ.

• Šta kaže, šta kaže? - opet će Fata.

A Mujo će na to:

• Ma kaže da te zna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...