Jump to content


Vicevi


ninja

Recommended Posts

Nađe slepac turpiju i pipa li pipa i gunđa nešto sebi u brk...

Šta to radiš, pita ga kolega slepac...

Ma muÄim se, ne mogu ni da zamislim koja je ovo budala napisala!

PoloviÄni...

-Provali nekrofil u mrtvaÄnicu u pola noći i shvati da su svi već sahranjeni pre mraka

-lunja pas po gradu i upiški se tražeći drvo

-kada platiÅ¡ windosw licencu, samo potvrÄ‘ujeÅ¡ onu staru da pametan uÄi na tuÄ‘im a budala na svojim greÅ¡kama

-odluÄi ptica da bude apsolutno slobodna i vine se ka kosmosu. usput ostane bez daha i umre za slobodu.

Usni Äovek boga i bog mu da priliku da Äovek postavi neko važno pitanje na koje niko drugi ne može da mu da odgovor.

Ok, bože, reci mi onda šta je smisao života, postojanja i svega?

E to ne mogu da ti kažem ali to svako sazna kada umre...

Pa ko će to doÄekati, nisi fer... dugo mi je...

Ma šta dugo, strpi se još dva dana...

Link to comment
Share on other sites

Ovaj sam mazno sa komsijskog sajta:

Ide Mujo sa dvije kante puna riba kad, eto lovocuvara.

- Aha, sad si moj! Imas li ti ribolovnu dozvolu?.

- Nemam, veli Mujo.

- To ce te onda skupo kostati, odvrati lovocuvar.

- Nece, odvrati Mujo...jer su to moje ribe.

- Kako tvoje, zacudi se lovocuvar.

- Lijepo, odgovori Mujo. Ja ih svako jutro donesem ovdje na jezero da se malo naplivaju i kada ih zovnem one skoce nazad u moje kante odnesem ih ponovo kuci.

- Nemoguce, odgovori lovoÄuvar, to jos nisam vidio i vjerovati ću jedino kad sam vidim.

- Dobro, ajde - veli Mujo, dodje do jezera izvrne kante, a ribe veselo otplivaju.

- Nakon krace stanke rece lovocuvar: "Onda"?

- Sto "onda", odgovori Mujo.

- Pa hoces li ih zvati?

- Zvati, koga?...

- Pa ribe, nastavi lovocuvar.

- Kakve ribe?...odgovori Mujo.

Link to comment
Share on other sites

Ovo me potseti na :

Vozio Muja nabudzeni auto ( abarthovan sto kazu) 200km na sat. Projuri on pored milicajca koji nema radar ali vidi da ovaj leti , i zaustavlja ga.

"Daj dozvolu, saobracajnu, vozacku sve redom.."

" Nemam dozvolu, pusti me molim te"

" A sto vozis ovoliko brzo, mora da je 200 na sat?"

" Ma ubio sam zenu i stavio je u gepek!?"

Milicajac izbezumljen zove Motorolom pojacanje, odeljenje za ubistva i saopstava da ej zaustavio ubicu sa lesom u gepeku.

Za 5 minuta dolaze iz odeljenja za ubistva uz sirene, puske na gotovs, pancire... i kazu Muji da otvori gepek. On otvara a u gepeku nema nista.

" Sta je ovo? Pa gde je les?"

" Ma kakav les? Pusti ga . On je budala. Sad ce jos i da kaze da sam vozio 200 na sat"

Link to comment
Share on other sites

Ovo me potseti na :

Vozio Muja nabudzeni auto ( abarthovan sto kazu) 200km na sat. Projuri on pored milicajca koji nema radar ali vidi da ovaj leti , i zaustavlja ga.

"Daj dozvolu, saobracajnu, vozacku sve redom.."

" Nemam dozvolu, pusti me molim te"

" A sto vozis ovoliko brzo, mora da je 200 na sat?"

" Ma ubio sam zenu i stavio je u gepek!?"

Milicajac izbezumljen zove Motorolom pojacanje, odeljenje za ubistva i saopstava da ej zaustavio ubicu sa lesom u gepeku.

Za 5 minuta dolaze iz odeljenja za ubistva i kazu Muji da otvori gepek. On otvara a u gepeku nema nista.

" Sta je ovo? Pa gde je les?"

" Ma kakav les? Pusti ga . On je budala. Sad ce jos i da kaze da sam vozio 200 na sat"

Ovaj sam skoro zaboravio :cheers

Link to comment
Share on other sites

Pricaju ljubavnica, verenica i zena i planiraju da obraduju svoje muskarce i dogovore se da svaka obuce sado-mazo kozne komplete pa ce sutradan da saberu utiske.

Kaze ljubavnica: Joj jedva sedim, ovaj moj se obradovao pa me odvalio celu noc !!!

Kaze verenica: Pa , onako , bilo je romanticno vece trajalo 2-3 sata i zaspali smo zajedno.

Kaze zena: Onaj moj se izderao na mene :Sta si se tako obukla k'o Zoro? A gde je supa?

Link to comment
Share on other sites

Kad bi operativni sistemi vodili vazduhoplovnu kompaniju

UNIX Airways

Svako ponese parÄe aviona kada dolazi na aerodrom. Svi onda odu na pistu i sastave avion, neprekidno se svaÄ‘ajući kakav avion treba uopÅ¡te da sastave.

Air DOS

Svi guraju avion dok ne poleti, a zatim uskaÄu i voze dok se avion ne vrati na zemlju. Onda opet guraju, pa uskaÄu, pa iskaÄu, pa guraju, pa ...

Mac Airlines

Svi stjuardi, kapetani, rukovaoci prtljagom, prodavci karata i ostali izgledaju potpuno isto. Svaki put kad ih pitate za neki detalj, ljubazno, ali Ävrsto Vam stave do znanja da ne treba niÅ¡ta da znate, niti želite da neÅ¡to znate i sve će biti uraÄ‘eno za vas bez da vi o tome imate ikakvog pojma. Zato ućutite i vozite se.

Windows Air

Terminal je zaista lep i raznobojan, sa ljubaznim osobljem, laganom procedurom predaje prtljaga i ukrcavanja i krajnje glatkim poletanjem. Nakon otprilike 10 minuta provedenih u vazduhu, avion eksplodira bez ikakvog upozorenja.

Windows NT Air

Više-manje kao Windows Air, ali košta više, uglavnom koristi mnogo veće avione, a kad eksplodira raznese i sve ostale avione u radijusu 40 km od eksplozije.

Windows XP Air

Nalazite se na aerodromu koji po ugovoru opslužuje samo XP avione. Svi avioni su isti, predivno ofarbani i tri puta veći nego Å¡to je potrebno. Znakovi su ogromni, veoma jasno istaknuti i svi pokazuju u istom smeru. Gde god krenuli, iskoÄi neko u mantilu i Å¡eÅ¡iru nabijenim na oÄi i insistira da ga sledite. VaÅ¡a odeća i prtljag biće zamenjeni prikladnim XP vazduhoplovnim odelom i koferom, identiÄnim svima oko vas jer je to ukljuÄeno u cenu karte.

Avion neće poleteti dok ne potpiÅ¡ete ugovor. Ispostavlja se da je gromoglasno najavljena zabava tokom leta film o Mikiju Mausu koji se neprekidno ponavlja. Obavezno se morate javiti vaÅ¡oj putniÄkoj agenciji pre nego Å¡to možete naruÄiti hranu ili piće. Tokom leta vas redovno detaljno pretresaju. Ako toalet koristite dva ili viÅ¡e puta naplatiće vam se dodatna karta. Bez obzira na kojoj destinaciji letite uvek ćete zavÅ¡iti slupani negde u Tunguziji.

OSX Air

Ulazite na terminal sav u belom i sve što vidite je žena koja sedi u uglu za belim šalterom. Prilazite da kupite kartu, a ona se smeši i kaže:»Dobrodošli u OSX Air, dozvolite nam, molim vas da vas fotografišemo. U tom trenutku okida kamera u zidu koju do tada niste primetili.

«Hvala, ovo je vaša karta!» kaže ljubazno službenica pružajući vam kartu sa vašom slikom i svim informacijama na njoj. Otvaraju se vrata sa vaše desne strane i vi ulazite u široki prostor sa jednom stolicom u sredini. Sedate, slušate muziku i gledate filmove tokom leta. Nikad ne vidite ni jednog drugog putnika. Slećete, izlazite i kažete samom sebi:»Uau, to je bilo stvarno lepo, ali imam osećaj da nešto nedostaje».

Windows Vista Airlines:

Ulazite na sjajan terminal sa najvećim avionima koje ste ikada videli. Svakih deset metara pojavi se službenik obezbeđenja i pita da li ste sigurni da želite da nastavite prema vašem avionu ili želite da otkažete. Kako niste sigurni šta bi donelo otkazivanje, nastavljate pitajući službenika za pultom zašto su avioni tako veliki.

Nakon Å¡to obezbeÄ‘enje proveri da li ste sigurni da to želite da pitate i sigurni da želite da Äujete odgovor, službenik vas informiÅ¡e da je to zato da se korisnici osećaju bolje, ali su zbog toga avioni duplo sporiji. Usput doda da je povećanje veliÄine znatno doprinelo dostizanju sporijeg letenja.

Po izvršenom ukrcavanju, stjuardese pitaju svakog putnika posebno da li je siguran da želi da nastavi let. Onda, u skladu sa politikom kompanije kapetan pita to isto, ovog puta sve putnike zajedno. Nakon što ste toliko puta odgovorilil DA, po licu vas odalami neki tip kojem ste na pitanje: «Hoćete li da Vas udarim u lice, DA ili NE?», instiktivno odgovorili sa DA.

Posle poletanja pilot shvata da drajver za uvlaÄenje toÄkova nije apdejtovan za let na novom avionu, pa se uvek zaglavljuje u izvuÄenoj poziciji. Ovo prisiljava avion da leti joÅ¡ sporije, ali piloti su naviknuti na to i nastavljaju let, nadajući se da će proizvoÄ‘aÄ izdati apdejt pre sletanja.

Stižete na odrediÅ¡te žaleći Å¡to umesto promene kompanije niste iskoristili ostvareni bonus kod XP airlines. Blizak prijatelj, nakon Å¡to je Äuo vaÅ¡u priÄu, uverava Vas da je Linux Air znatno bolja alternativa.

Linux Air

Nezadovoljni radnici iz svih ostalih OS kompanija su odluÄili da naprave sopstvenu vazduhoplovnu kompaniju. Sami su izgradili avione, Å¡altere za prodaju karata i betonirali pistu. Naplaćuju samo malu cenu koja pokriva troÅ¡kove Å¡tampanja karte, ali možete je downlodovati i odÅ¡tampati sami, u kom sluÄaju je besplatna.

Pri ukrcavanju u avion dobijate sediÅ¡te, Äetiri Å¡rafa, kljuÄ i kopiju «SediÅ¡te-kako-da.html». Kad se jednom smestite, potpuno podesivo sediÅ¡te je veoma udobno. Avion poleće na vreme i stiže na odrediÅ¡te bez ikakvog problema.

Pokušavate da putnicima drugih kompanija prenesete sjajne utiske sa putovanja, ali sve što Vas oni pitaju je:

»Mora da uradiš ŠTA sa sedištem?»

Link to comment
Share on other sites

Kad bi operativni sistemi vodili vazduhoplovnu kompaniju

Pokušavate da putnicima drugih kompanija prenesete sjajne utiske sa putovanja, ali sve što Vas oni pitaju je:

»Mora da uradiš ŠTA sa sedištem?»

Da li to znaÄi da si se odvratio od tamne strane? Ovaj se prepriÄava samo na Linux forumima...

E sad, da li je ovo smešno ili ne, ne bih znao, ali evo jedan dobar:

Leži Äoban na livadi i sunÄa se, gricka travku i odmara dok ovce okolo pasu... Kad jedna priÄ‘e opasno blizu i ... a Äoban uzviknu: "Å ta to radiÅ¡ ovÄetino jedna, ovco... ovÄice... janje moje...."

Link to comment
Share on other sites

Da li to znaÄi da si se odvratio od tamne strane? Ovaj se prepriÄava samo na Linux forumima...

Offtopic: jeste, napravio neku malu particiju i instalirao linux mada paralelno sam na win/lin dok ne podesim sve kako treba jer nisam napravio da mi modem radi na linuxu. cekam da mi se skinu svi diskovi sa repovima (5 DVD-a) kako bih mogao sve da radim na linxu sto mi treba. frka je sto da bi nesti instalirao vuce one lib-ove a na ta 5 DVD-a ima sve sto linux koristi. nakon toga bi trebao da sredim ceo HDD i da windows gurnem u zaborav i da krenem da uzivam u cari linuxa. ne mogu da verujem sta sam propustio sve ove godine. neverovatno je kako OS radi a sve je FREE.

pozdrav

Link to comment
Share on other sites

- Kakva je sliÄnost izmeÄ‘u muÅ¡karca i hrastovog parketa?

Ako ga dobro složiš možeš ga gazit i 40 godina.

____________________________________________________

- Kako se zove muškarac koji izgubi pamet?

Udovac.

_____________________________________________________

- Koja je razlika izmedju glupih i pametnih muškaraca?

Glupi priÄaju viceve o plavuÅ¡ama, a pametni spavaju s njima.

______________________________________________________

- ZaÅ¡to muÅ¡karci ne primjenjuju kontakt oÄima?

Zato sto sise nemaju oÄi.

______________________________________________________

- Što ima 22 žute noge i 2 krila?

Kineska nogometna reprezentacija.

______________________________________________________

- Zašto se plavuši sve želje ispunjavaju?

Zato sto ima zlatnu ribicu.

______________________________________________________

- Koja je razlika izmedju komarca i muškarca?

Komarac živcira samo preko ljeta.

____________________________________________________

ÄŒujem , Mujo, da si se zaruÄio?

Jesam.

Oprosti, a jel' ti zaruÄnica nevina?

Ne znam ti ja to, pola sela kaže da je, a druga polovica da nije.

________________________________

Mujo veli Hasi: Ima u Frankfurtu jedan restoran, jedeš i piješ besplatno, a za seksanje još dobiješ 100 maraka.

-Ma, tko ti je to rekao?

-Moja Fata.

________________________________

Na našem Jadranu davi se Englez turist i zapomaže: Help! Help!

Na obali sjedi Dalmatinac i dovikne mu: Eto ti, bolje da si uÄio

plivati, nego sto si uÄio engleski.

________________________________

Pitali Muju: "Što to radiš Mujo, sjediš i razmišljaš?"

A Mujo odgovara: "Jok bolan, samo sjedim."

________________________________

Nagovara Mujo Fatu da se obrije dolje. "Ih, budale! Pa da mi se cijelo selo smije!"

________________________________

Koja je životinja BraÄaninu najdraža? Žirafa, stoji u njegovom vrtu, a jede iz tudjeg!

________________________________

Tata, kad si otišao, mamu je posjetio neki ekolog.

- A kako znaš da je ekolog?

- Pa pitao ju je jel' zrak Äist...

________________________________

Ulazi Hercegovac u autobus i pita konduktera: - Plaća li se za cvijeće?

- Ne plaća - reÄe kondukter, a Hercegovac se okrene van i kaže:

- Ružo, ulazi!

________________________________

Zaustavlja Äovjek policajca na ulici i pita ga: Iiiiizviinite, ggggdje jeee sssssskola za mmmucanje?

A pandur ce: Sto ce ti škola, super mucaš!

________________________________

Kako poÄinje recept za cigansku tortu?

Ukradeš tri jaja...

________________________________

Pita uÄiteljica klince kako su doÅ¡li na svijet.

Prvo: Mene donijela roda.

Drugo: Mene teta iz Amerike.

Cigo: Mi smo siromašni, mene je tata sam napravio.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uhvatili domoroci belce kako im krÄe Å¡umu, ubujaju antilope i tako joÅ¡ poneÅ¡to, odluÄe da ih kazne ali poÅ¡to nemaju nikakav zakonik, na brzinu smisle da im urade neÅ¡to gadno ali da daju svakome Å¡ansu da ublaži sebi kaznu, jer tako kaže veliki duh (Å¡aman, fetiÅ¡, Å¡ta li) i idu redom i pitaju prekrÅ¡ioce koje voće najviÅ¡e vole, kaže prvi: bananu, e njemu svuku gaće pa trpaju bananu u stražnjicu, drugi rekao ananas i kada su poÄeli da ga "kažnjavaju" ovom idu suze, muÄi se i odjednom kroz suze, sa pola ananasa gde sunce nikada ne sja, poÄne da se smeje kao histeriÄan. Ovi stanu (domoroci) i pitaju ga Å¡ta se toliko smeje, ovo treba da bude kazna, a on na to odvali: Onom onde nose lubenicu...

Link to comment
Share on other sites

Krene mujo ko kauboj nogom u vrata od kupleraja, pa se pocne derati i vukati i traziti kakve ku..e za j...ti.

Zaustavi ga madam pa ga poce uciti lekciji:

-vrati se nazad u planinu pa se malo uljudi , obuci neki lepi sako i kravatu i nauci kucati na vrata, pa kad te pozovemo ti lepo da udjes da se devojkama nasmejes, popricas sa njima i sve tako lepo. Dok se manira ne naucis idi nazad u sumu pa j..i bukve do tad.

Ode mujo i nema ga dva meseca.

Dolazi pred vrata , namirisan, obucen, ispeglan, cvece i sampanjac nosi devojkama, kuca na vrata i sve cvrkuce. Uvodi ga madam, a sve mu se devojke smese, on uzvraca , pa sede pijuckaju dok on smisli koju ce, padaju vicevi i tako to. Kad je odlucio devojka ga uze za ruku pa ga odvede gore u sobu:

-Kako zelis?

--Otpozadi!!!

Devojka se namesti, a mujo se iz sve snage zaleti pa je nogom u zadnjicu odvali iz sve snage.

-Pa sta ti je sad bre , do sad si bio fin???????????

--Ma neuzbudjuj se previse, cisto da proverim da nije OSINJAK !!!

Link to comment
Share on other sites

Banka, guzva pred salterima, redovi, i odjednom ulazi pljackas sa kapuljacom na glavi, pistoljem u rukama i naredjuje svima da legnu na pod licem prema zemlji i da ga niko ne gleda. Opsti metez, svi zalegnu, haos. U jednom trenutku mu spadne kapuljaca i on primeti da ga jedan od lezecih komintenata banke video. Prilazi uz galamu: " sta je ? Sta gledas? i ispaljuje metak u glavu. U tome vidi i drugog da gleda , prilazi do njega i pita" Je si li mi video lice?" Talac malo previse okleva sa odgovorom i pljackas ubija i njega.

Prilazi do treceg i pita" Je si li mi video lice?"

Ovaj kao iz topa, lezeci licem ka zemlji: " Nisam nista video , ali evo je moja zena. ona je sve videla!" i pokazuje rukom na svoju zenu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...