Jump to content

M-Kabl
Photo

Zasto si hi fi manijak

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
78 odgovora u ovoj temi

#61 MRMOT

MRMOT

हठयोग

• Članovi
  • PipPip
  • 2703 Poruka:

Poruka napisana 28 јануар 2011 - 22:18

eto odavno jos kad sam bio mnogo mladji , cesto sam razmisljo o tome , zasto smo tu ? cuo sam mnoge odgovore ali zapravo izgleda da niko nema neki konkretan , jedni kazu da je to bozija volja ja se pitam zasto mu trebamo mi 65000000000 nesavrsenih bica kad je on sve to sto kazu da jeste ? drugi nude prizemniji odgovor tipa tu smo da produzimo vrstu , a zasto? kome treba nasa vrsta? nama bi bilo najbolje bez nas , itd ,itd , elem ako imate kakvu ideju , bujrum....

Dobro vece....

Install flash.

#62 Nenad08

Nenad08

Homo sapiens

• Članovi
  • Pip
  • 587 Poruka:

Poruka napisana 02 фебруар 2011 - 12:22

eto odavno jos kad sam bio mnogo mladji , cesto sam razmisljo o tome , zasto smo tu ? cuo sam mnoge odgovore ali zapravo izgleda da niko nema neki konkretan , jedni kazu da je to bozija volja ja se pitam zasto mu trebamo mi 65000000000 nesavrsenih bica kad je on sve to sto kazu da jeste ? drugi nude prizemniji odgovor tipa tu smo da produzimo vrstu , a zasto? kome treba nasa vrsta? nama bi bilo najbolje bez nas , itd ,itd , elem ako imate kakvu ideju , bujrum....

Ke ?
Don't be afraid of death so much as an inadequate life.
Bertolt Brecht
Nisam audiofil.Volim muziku.
DukeofChicago

#63 box

box

veoma popularan!

• Članovi
  • Pip
  • 958 Poruka:

Poruka napisana 02 фебруар 2011 - 14:59

Ke ?

sera sera :cheers
potpis uklonjen na zahtev moderatora

#64 Froggy

Froggy

Smartass of the week

• Članovi
  • PipPip
  • 2800 Poruka:

Poruka napisana 02 фебруар 2011 - 15:05

...to ne može biti svak'!

I got my vaccination from a phonograph needle...

#65 igor79

igor79

Junior member

• Članovi
  • 18 Poruka:

Poruka napisana 09 фебруар 2011 - 22:35

Do vraga, pa u svemu postoji konkurencija. Novi forum se bori na razne nacine da dobije sto vise korisnika, a onda sto skuplje proda banere firmama koje postavljaju lepe slike koje pak loze nas (u gornjim porukama lepo objasnjeno), pa onda nas ima vise a cene banera skacu jos vise sto postaje preveliki trosak onima koji to placaju koji pak kasnije podizu cene uredjaja u svojim radnjama sto mi narado ali sa zadovoljstvom placamo, a sto je jos bolje, onda mi radimo ko konjine sve vise i vise kako bi bilo vise para za uzivanciju, ali ima manje vremena, pa se onda namece pitanje cemu sve to? Valjda nam je to u genima, tezimo progresu, pa upravo je i lepota u tome, a kad shvatis sve ovo, svet vise nije ruzno mesto, u tome je sve lepota zivota i onda pustis omiljenu muziku i kazes koga briga.

p.s. ovo njesra stvarno ne treba citati, trosi vreme.

#66 box

box

veoma popularan!

• Članovi
  • Pip
  • 958 Poruka:

Poruka napisana 10 фебруар 2011 - 08:14

Ke ?

#67 golum

golum

Member

• Članovi
  • Pip
  • 777 Poruka:

Poruka napisana 10 фебруар 2011 - 08:55

Da odgovorim na pitanje zasto sam HiFi manijak - samo zato da bih nervirao zenu! :D B) :evil:
"Bolje sto godina živjeti kao milijunaš nego jedan tjedan u siromaštvu"

#68 Silver Surfer

Silver Surfer

Audiofil

• Članovi
  • PipPip
  • 1302 Poruka:

Poruka napisana 10 фебруар 2011 - 09:46

Da odgovorim na pitanje zasto sam HiFi manijak - samo zato da bih nervirao zenu! :D B) :evil:

Interesantan motiv! :thumbsup2

Naim NAC 112x - HiCap - NAP 150x - Micromega Stage 2 - TT Rega RP3 - Rega RS7 - NACA5

#69 Lines

Lines

Audiofil

• Članovi
  • PipPip
  • 1570 Poruka:

Poruka napisana 10 фебруар 2011 - 13:32

Ja sam moju nervirao, dok se nisam ozenio, a sada mi ona kupuje uredjaje ~~~ :1038:

#70 michelas

michelas

Global Generator

• Članovi
  • PipPip
  • 2660 Poruka:

Poruka napisana 11 фебруар 2011 - 13:10

Ja sam moju nervirao, dok se nisam ozenio, a sada mi ona kupuje uredjaje ~~~ :1038:

..onda to znaci da je ona u duplom gubitku...:order
Angelina - ForeverPosted Image

#71 Lines

Lines

Audiofil

• Članovi
  • PipPip
  • 1570 Poruka:

Poruka napisana 11 фебруар 2011 - 14:47

..onda to znaci da je ona u duplom gubitku...:order

Ja tvoju nisam dirao, al nemoj da se kacis sa :ruganje jacima

#72 michelas

michelas

Global Generator

• Članovi
  • PipPip
  • 2660 Poruka:

Poruka napisana 11 фебруар 2011 - 16:48

Ja tvoju nisam dirao, al nemoj da se kacis sa :ruganje jacima

..nisam ni ja tvoju dirao, sam si je pomenuo :ruganje jacima..:cheers
Angelina - ForeverPosted Image

#73 ¸.•*¨*•♫♪

¸.•*¨*•♫♪

Member

• Članovi
  • Pip
  • 153 Poruka:

Poruka napisana 11 фебруар 2011 - 20:01

Do vraga, pa u svemu postoji konkurencija. Novi forum se bori na razne nacine da dobije sto vise korisnika, a onda sto skuplje proda banere firmama koje postavljaju lepe slike koje pak loze nas (u gornjim porukama lepo objasnjeno)

ovaj forum je van konkurencije - isto kao i onaj drugi...

pozdrav

:D
Има људи који остају празних шака чак и кад се ухвате за главу.

#74 ringeraja

ringeraja

Ljubitelj

• Članovi
  • PipPip
  • 1717 Poruka:

Poruka napisana 24 мај 2011 - 12:13

Sebe ne svrstavam u Hi-Fi manijake (još uvek), ali definitivno volim da slušam kvalitetnu muziku na kvalitetnim uređajima, zato što smatram da se tek tada može imati kompletan doživljaj onoga što je kompozitor i izvođač hteo.
Posle dugo vremena sam ponovo sklopio svoj entry level sistem i jedva čekam da ga pustim u pogon (fale kablovi) i prepustim se uživanju.
Kao i većinu okolina na mene gleda kao na čudaka koji lupa gomile novca u tehniku, ali to mi je zadovoljstvo koga, nadam se, neću morati da se odreknen (iako, kakvo vreme ide, sve postaje čupavije u pogledu finansija).
Ipak, ovo jeste u neku ruku porok, bitno je samo ne zabrazditi duboko, onda postaje opsesija.

#75 box

box

veoma popularan!

• Članovi
  • Pip
  • 958 Poruka:

Poruka napisana 24 мај 2011 - 14:44

nemoj debele kablove, ukucanima moze svasta da padne na pamet <_<

#76 Lines

Lines

Audiofil

• Članovi
  • PipPip
  • 1570 Poruka:

Poruka napisana 24 мај 2011 - 16:10

Sebe ne svrstavam u Hi-Fi manijake (još uvek), ali definitivno volim da slušam kvalitetnu muziku na kvalitetnim uređajima, zato što smatram da se tek tada može imati kompletan doživljaj onoga što je kompozitor i izvođač hteo.
Posle dugo vremena sam ponovo sklopio svoj entry level sistem i jedva čekam da ga pustim u pogon (fale kablovi) i prepustim se uživanju.
Kao i većinu okolina na mene gleda kao na čudaka koji lupa gomile novca u tehniku, ali to mi je zadovoljstvo koga, nadam se, neću morati da se odreknen (iako, kakvo vreme ide, sve postaje čupavije u pogledu finansija).
Ipak, ovo jeste u neku ruku porok, bitno je samo ne zabrazditi duboko, onda postaje opsesija.

Preporucujem neku :ruganje zmijicu od kabla :bacanje

#77 den!s

den!s

• • • •

• Članovi
  • PipPip
  • 3182 Poruka:

Poruka napisana 03 јун 2011 - 16:18

Ko voli muziku i pri tome ima sklonosti ka tehnici, u smislu da voli tehnicke uredjaje, a ne da ih popravlja - vrlo lako postaje hifi manijak :)
Od svoje 13-14 godine primecivao sam na obicnom SABA kasetofonu da snimku glava nije u azimutu i uz kasetofon uvek drzao srafciger. LED pikovi na Technicsu RS-B965 su me ostavljali opcinjenog danima :)
Danas sa CD playera pustim Mocartov 24. koncert za klavir, i zatvorim oci… Bar tih pola sata nisam u trci sa poslom i ovim svakodnevnim „lagodnim“ zivotom :)
Manijak, no sta! :thumbsup2
• • • •

#78 Vlajo

Vlajo

Flash Gordon

• Članovi
  • PipPip
  • 1966 Poruka:

Poruka napisana 03 јун 2011 - 21:19

Nova vrsta audiofila - muzički manijak

#79 laks

laks

Member

• Članovi
  • Pip
  • 216 Poruka:

Poruka napisana 03 јун 2011 - 22:06

Nova vrsta audiofila - muzički manijak

Ovo je defitivno paradoks.
JVC RX-5062, Sony CDP-XE510, Creative X-Fi Xtreme Music, Mission Mv4, Pioneer`i 2xRear+Centar S-CR24-W, nekad sam imao brz internet, danas imam sve sporiji kako se blizim toj cudnoj zajednici gde je sve bajno i trajno, samo opusteno dok te neko ne nagazi, ondak druga capri.

AV impuls