Jump to content


KONCERTI [najave, desavanja ...]


Pirate

Recommended Posts

Ovi u dr. Tehno poludese od ljudi koji sad dolaze kod njih jer ne zele da plaćaju bezobrazluk. Kad sabere sve prodato ozbiljna lova se tu namakne. Svi stimulišu popustom za online plaćanje zbog usteda, a ovi drpaju... Mora da su neki vučićevi. To je stari sistem kako maznuti milionče, nađi milion budala da im uzmeš po evro. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ima tu češćih posetioca, koji će znati bolji odgovor za Kolarac. Za balkon sigurno znam jer sam jednom prilikom bio gore pa sisao dole i razlika je velika.

Onako generalno ja uvek gledam da sam na koncertima negde oko sredine sale, nikad sa strane nikad zadnji red uza zid, nikad ispod balkon i ako je ucrtan mix pult onda odmah iza njega. Tu je zvuk uvek dobar tj bolji nego drugde iz logicnih razloga.. A volim malo i da kibicujem sta tonac radi. Ubedljivo najveće uzivanje je bilo sedeti iznad miksete Pat Metheny-a group i gledati kako sačekuje svaki solo spreman. Na jako mnogo koncerata sam bio gde ljudi kukaju na zvuk, a ja uzivao i u muzici i zvuku. Zaista nije svejedno gde se sedi. Recimo da u Snp gledam da budem u 12, 13 redu.. Nekad red ispred nekad iza miksete. Naravno ne ulovi se uvek zelena pozicija, ali ako je to neko mesto skroz sa strane nema tu zvuka. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Krv nije voda. Junior zapalio u Pariz večeras na koncert svog omiljenog pop benda. Klinci danas luđi od roditelja, dolaze sa svih strana sveta, brz dogovor preko fanovskih mreža i evo ih na koncertu sa internacionalnom ekipom gde niko nije nikog uzivo video. 

 

939944-the-1975-en-concert-au-zenith-de-paris-en-mars-2024.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...